Hokeja prognožu spēle ar Relaxen

Hokeja prognožu spēle ar Relaxen

2014. gada 12. maijs

Esi uz hokeja viļņa! Klausies Radio SWH un kopā ar Relaxen prognozē spēļu rezultātus un saņem pārsteiguma balvas! Relaxen- nomierina.  Relaxen- dabas iedvesmoti produkti. Relaxen visai ģimenei.
Relaxen-ražots Latvijā.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga, sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju.

Eksāmeni. Stress darbā un mājās. Citas problēmas. Relaxen- nomierina.  Relaxen- dabas iedvesmoti produkti visai ģimenei. Relaxen pieejams visai ģimenei: Relaxen balzams bērniem no 3 gadu vecuma. Sastāvā ārstniecības augi: melisa, mātere, baldriāni, un dabīga dzērveņu sula. Mammām: kapsulas pa 1 kapsulai 2-3xdienā, tētiem- tabletes pa 1 tabletei dienā, un vecmāmiņai ar vectētiņu- pilieni tikai 7 pilieni 1 reizē- tik viegli saskaitīt.

Relaxen nomierina. Relaxen ražots Latvijā farmācijas kompānijā Silvanols. Silvanolam sogad jau 20 gadi.

Balvās:
Relaxen komplekts visai ģimenei: bērniem no 3 gadu vecuma nomierinošais Relaxen balzāms ar dabīgo dzērveņu sulu, vecākiem- Relaxen kapsulas un Relaxen tabletes, vecmāmiņai un vectētiņam- Relaxen pilieni. Relaxen ražots Latvijas farmācijas uzņemumā „Silvanols” atbilstoši augstākās kvalitātes prasībām- GMP un ISO. Silvanols 20 gadu pieredze ārstniecības augu preparātu ražošanā.

1 Komentārs
Inline Feedbacks
View all comments
Taņa Samoviča
8 gadi

kur ir rezultāti redzami? Dažreiz sanāk ka nevaru radio klausīties. Un Jūs nemaz nepiezvanat ka laimēts, tik info dažiem konkursiem mājas lapā ieliekat.


Aktualitātes