Ar dziesmu par dzīvi – Jānis Mežeckis (06.06.14)

Ar dziesmu par dzīvi – Jānis Mežeckis (06.06.14)

04.06.2014

Piektdien plkst. 18.00 raidījumā Ar dziesmu par dzīvi dzirdēsiet Jāņa Šipkēvica sarunu ar Latvijas Futbola Federācijas ģenerālsekretāru Jāni Mežecki.

6 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Juris
8 gadi

Kā pavadi brīvo laiku?

Uģis
8 gadi

Kādēļ tieši futbols?

Mārtiņš Gaismotājs
8 gadi

ļoti laba jaunā mājas lapa, visu viegli atrast un saprast kur kas atrodas.

Kārlis Stumbiņš
8 gadi

1. kad Latvijā būs jauns stadions?
2. kādas ir Latvijas futbola tuvāko 5-10 gadu iececes?
3. kad Latvijas izlasei būs kaut kas vairāk kā Baltijas kauss, un vārti pret Turciju?

Kaspars Locītis
8 gadi

No kādiem finansu resursiem katru sezonu pārtiek Latvijas futbols, tai skaitā, LFF, jo sponsoru naudas acīmredzami nepietiek? Vai ir domāts par 100% valsts programmas atbalstu futbolam kā nacionālam sporta veidam? Un kāds ir Latvijas futbola izdzīvošanas budžets minimums? (izlases, LFF, funcionāri)

vladimirs
8 gadi

Vai tas OK un prestiži ja LFF prezidents neparādās Latvijas futbola svarīgās spēlēs (izlases)? Kapec tāda mīksta attieksme pret dažiem klubiem piemēram Skonto? Kad būs normāli sakārtota LFF majas lapa sadaļās par jauniešu futbolu, jo dažas sadaļas jau vairākus mēnešus sola drīzu info? kad LFF funkcionāri beidzot sakārtos sezonu jauniešiem, skolās. Piemēram notiek Latvijas skolu gala sacensības futbolā un tajā pašā laikā reģionu izlašu spēles. Abos pasākumos organizācijā piedalās LFF darboņi ar savu ne mazo algu, bet futbola spēlētāji taču nevar būt vienlaicīgi Rīgā un Staicelē.
Vai neesat domajis atdot savu darbu futbola fanātiem (labā nozīmē ) kas ir aktīvāki un kreatīvāk domājoši? Saprotu, ka skarbi, bet raugoties no musdienu viedokla pašlaik LFF ir bankrotējis, nav nekādu redzamu centienu LFF kaut ko darīt.


Aktualitātes