Aija Andrejeva – Soļi

Aija Andrejeva – Soļi

2014. gada 3. oktobris

Aija Andrejeva izdot jaunu singlu un jaunu video klipu “Soļi”

Svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, dziedātāja Aija Andrejeva laiž klajā jaunu dziesmu, kas ir veltījums saviem klausītājiem un draugiem. Par godu jubilejai un dziesmai, nākamā gada sākumā notiks Aijas Andrejevas un draugu Latvijas koncerttūre, kas noslēgsies 24. aprīlī Rīgā, koncertzālē „Palladium”. Dziedātājas mājas lapā iespējams noklausīties jauno dziesmu „Soļi”, kā arī noskatīties tās Rīgā tapušo video klipu.

Desmit gadu laikā uzkrātā pieredze un karjeras laikā iegūtie kolēģi iedvesmo atgriezties pie paša svarīgākā jebkura dziedātāja darbā – saviem klausītājiem. Aija Andrejeva, svinot desmit gadu pieredzes laiku uz skatuves, ierakstījusi jaunu dziesmu „Soļi”– veltījumu saviem uzticamākajiem klausītājiem un skolotājiem. Dziesmas producents, mūzikas un vārdu autors ir Kaspars Ansons, ar kuru dziedātāja iepriekš sadarbojusies, strādājot pie albumiem „Grāmatzīme” un “Dvēselīte”.

„Dziesma „Soļi” ir gan pateicība, gan dāvana manas daiļrades cienītājiem, jo tieši viņi ir tie, kas rada manī motivāciju un iedvesmu, lai īstenotu arvien jaunus projektus,” dziesmas būtību komentē Aija Andrejeva. „Es vienmēr zināju, ka savu māksliniecisko desmitgadi es gribēšu nosvinēt īpaši. Lai arī desmit gadi, nav tik liela jubileja, man tā ir svarīga. Atskatoties uz šiem gadiem, es vēlos pateikties visiem tiem cilvēkiem, kuri man ir devuši padomu, iedvesmu un iespēju, lai šī jubileja vispār būtu iespējama. Tieši tādēļ koncertu ciklā „Soļi”, kurš sāksies nākamā gada sākumā, man pievienosies tie cilvēki, kuru ieguldījums manā karjerā ir bijis nenovērtējams,” komentē Aija.

Līdz ar jauno dziesmu, tapis arī video klips, kas tika filmēts Rīgas ielās. „Video klipa veidošana bija ļoti sirsnīgs un emocionāls process. Trīs dienu laikā es satiku draugus un kolēģus, ar kuriem tik bieži ikdienā neizdodas satikties. Paldies viņiem par laiku! Tas bija skrējiens, taču tik patīkams, ka varētu katru mēnesi veidot jubilejas videoklipus,” joko Aija. Video klipa režisors ir Edgars Lūsiņš no video studijas „1001 jūdze”.

Noklausīties jauno dziesmu, kā arī noskatīties tās videoklipu iespējams Aijas Andrejevas mājaslapā www.aijaandrejeva.lv.
Aijas Andrejevas 10 gadi uz skatuves koncertturnejā “Soļi” sāksies visu mīlētāju dienā, Valentīndienā 14.02.2015 | KONCERTU SARAKSTS:
14. februāris plkst. 18:00 Vidzemes koncertzāle “Cēsis”
20. februāris plkst. 19:00 Ādažu Kultūras centrs
25. februāris plkst. 19:00 Ogres Kultūras centrs
27. februāris plkst. 19:00 Rojas Kultūras centrs
28. februāris plkst. 18:00 Madonas Kultūras nams
7. marts plkst. 18:00 Brocēnu Kultūras centrs
8. marts plkst. 18:00 Dobeles Kultūras nams
14. marts plkst. 18:00 Gulbenes Kultūras centrs
20. marts plkst. 19:00 Jelgavas Kultūras nams
10.aprīlis plkst. 19:00 Smiltenes Kultūras centrs
17.aprīlis plkst. 19:00 Liepājas OC Rožu zāle
24.aprīlis plkst. 20:00 koncertzāle “PALLADIUM”
Biļetes pieejamas koncertu norises vietās un “Biļešu paradīzes” kasēs.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes