Spēka diena kopā ar Latvijas cilvēkiem un Latvijas Dzelzceļu!

Spēka diena kopā ar Latvijas cilvēkiem un Latvijas Dzelzceļu!

10.09.2015

Spēka dienā 12. septembrī visā Latvijā plānots uzstādīt pasaules rekordu, sapulcējot līdz šim lielāko skaitu cilvēku, kuri pievelkas pie stieņa. Starptautiskās rekordu aģentūras “Record Holder Republic” reģistram ir pieteikti rekordi kategorijās “Visvairāk cilvēku, kas pievelkas pie stieņa 24 stundu laikā” un “Visvairāk pievilkšanās reižu 24 stundu laikā”.
Aicinām visus piedalīties un dot savu ieguldījumu rekorda sasniegšanā!
Latvijā radītā Spēka dienas ideja jau otro gadu iegūst globālu vērienu, jo 12. septembrī notiks arī visas Pasaules spēka diena. Tā ir lieliska iespēja kā pirmajiem izdarīt šāda veida ierakstu pasaules rekordu grāmatās.
Lai sasniegtu rekordu, ir jāpārspēj 2014. gada Pasaules spēka dienas rezultāts, kad piedalījās vairāk nekā 14 tūkstoši dalībnieku 53 pasaules valstīs, kuri pievilkās pie stieņa gandrīz 168 tūkstošus reižu. Šogad Spēka punkti ir izveidoti vairāk nekā 60 valstīs no Somijas līdz Jaunzēlandei. Tiesnešu fiksētie rezultāti tiks nodoti aģentūrai “Record Holder Republic”, kas apkopo dažāda veida pasaules rekordus, un ir 2015. gada Pasaules spēka dienas oficiālais partneris.
„Ielu vingrotāju sporta biedrības un Latvijas Dzelzceļa aizsāktā Spēka diena ar katru gadu pulcē arvien vairāk dalībnieku. Tāpēc šogad esam izvirzījuši sev augstus mērķus, jo zinām, ka spēks, kas nepieciešams pievelkoties, piemīt teju ikvienam Latvijas iedzīvotājam, vai tas būtu zemnieks lauku sētā vai mamma, kas auklē bērnus. Stipru valsti veido stipri cilvēki, tādēļ mēs aicinām piedalīties un Spēka dienā doties uz sev tuvāko Spēka punktu, lai pievilktos kaut vienu reizi – arī tā tiks ieskaitīta kopējā rezultātā un palīdzēs parādīt Latvijas iedzīvotāju spēku,” uzsver Ielu vingrotāju sporta biedrības vadītājs Māris Šlēziņš.
12. septembrī Latvijā pievilkties būs iespējams 80 Spēka punktos. Centrālais Spēka dienas pasākums no plkst. 10:00 līdz 18:00 notiks Stacijas laukumā Rīgā, kur paredzēta plaša sportisko aktivitāšu un izklaides programma visai ģimenei.

Radio SWH vadīs tiešraidi no centrālā pasākuma laukuma – pie Dzelzceļa stacijas. No 08:00-18:00 Arturs Krūzkops, Ligita Mieze un Sanda Dejus sekos līdzi rezultātiem. Viņi intervēs dalībniekus, organizatorus, zvanīs uz Spēka punktiem visā Latvijā, lai dzirdētu jaunākos, vecākos, ģimenes, kas šai dienā pierādīs, ka Latvijas ir stipra un varoša.

Tā kā Māra Šlēziņa vadībā šīs sacensības notiek visā pasaulē – daudzās valstīs vienlaicīgi, mēs zvanīsim uz Spēka punktiem arī citur pasaulē.

Klausieties radio SWH un dzirdēsiet visu par spēka dienu un uzzināsiet, kurā valstī pasaulē, kuros rajonos un pilsētās Latvijā, dzīvo stiprākie un izturīgākie cilvēki.

Pēc 17:00 uzzināsim, vai esam uzstādījuši jaunu rekordu, un kurš no Latvijas iedzīvotājiem šogad būs pats stiprākais.
Plašāka informācija par sacensību norisi atrodama interneta mājaslapā www.spekadiena.lv.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes