Radio Kulta Ēdieni – Izraēla.Humuss

Radio Kulta Ēdieni – Izraēla.Humuss

03.12.2015

Piesātinātais garšas ceļojums uz apsolīto zemi vedīs gar dziedējošo Nāves jūru, cauri saldo dateļu palmu birzīm un tieši granātābolu audžu sirdī.
Izraēlā esot dabonams gardākais humuss pasaulē un izcili falāfeļi. Šie sātīgie aunazirņu ēdieni te tiek gatavoti ik uz stūra un tā ir obligāta vietējo iedzīvotāju ikrīta maltītes sastāvdaļa.
Meklējot labāko humusu valstī, iepazīsim gan brīnumaino Jeruzalemi, gan Izraēlas lauku ciematus, savukārt Nācaretes tuvumā baudīsim bībeliskos ēdienus.

Pēc LTV1 raidījuma plkst. 21:15  uzdod jautājumus, zemāk komentāru sadaļā, un atbildes klausies sestdien, 05. decembrī, plkst. 10:00 Radio SWH ēterā!

Šīs sezonas Radio Kulta Ēdienu pārsteigums – vienu jautājuma autoru sagaida balva no attiecīgās valsts un Sirmā.

7 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Evija Šimanovska
7 gadi

Kādus produktus viņi izmanto tautas medicīnā?

Evija Šimanovska
7 gadi

Kāds kulta ēdiens tev pašam visvairāk patīk?

Evija Šimanovska
7 gadi

Ko tu ieteiktu noteikti pagaršot Izraēlā?

Evita Eglīte
7 gadi

Cik ēdienus, kuri sākas ar burtu ”h”, zini nosaukt?

Ginta
7 gadi

Ar kādu metodi parasta mājsaimniecībā Latvijā var izspiest svaiga granātābola sula, jo tāda instrumenta kā demonstrēja raidijumā manuprāt nav nav.
Vai humuss Latvijā garšo līdzīgi kā Izreālā, vai tomēr līdz šim nelīdzinājās Izrālas humusam
Raidījumā gatavoja svaigsieru, es tāpat gatavoju svaigsieru, tikai ar laimas sullu, vai tā vīģes lapas sula sniedz kādu īpašu garšu

Kaspars
7 gadi

ŠAKŠUKAS RECEPTE
Pirms pāris gadiem gatavoju šāda veida Izrēlas brokastu ēdienu, domāju ka tā ir standarta recepte zinu ka liku klāt spinātus un beigās ar olām klāt pievienoju sieru, kaut ko līdzīgu fetai, tadejādi vai ko jūs gatavojāt ir standarta recepte, vai viņiem ir šobrīd krīze, ja iztiek bez spinātiem un fetas siera. kā arī varu pievienoties Mārtīņam, ka tas ir Bezgala garšīgi !

Līga Karlsone
7 gadi

Vai spētu šie ēdieni aizstāt latviešu ēdienus tavā virtuvē! ? 😉


Aktualitātes