FANTĀZIJAS ČEMPIONĀTS sadarbībā ar restorānu tīklu HESBURGER

FANTĀZIJAS ČEMPIONĀTS sadarbībā ar restorānu tīklu HESBURGER

22.01.2016

Klausies Radio SWH no 25.01. – 29.01. plkst. 13:10, katru dienu fantazē par Hesburger tēmu un laimē gardu balvu – Hesburger dāvanu karti maltītei visai ģimenei.

Vairāk informācijas meklē Hesburger.lv

Hesburger īpašais piedāvājums janvārī:

Vēl līdz janvāra beigām visos Hesburger restorānos Latvijā baudi Siera burgeru ar bekonu par īpašu cenu. Siera burgers ar bekonu – tas ir vēl uzlabotāks siera burgers, kas sastāv no mīkstas maizītes, sulīgas liellopu gaļas, kraukšķīga bekona, sīpoliem un siera. To lieliski papildina kečups, sinepes un slavenā Hesburger gurķu majonēze.

Gardais brokastu piedāvājums no “Hesburger”

Ja nezini, ko pagatavot brokastīs, dodies uz Hesburger restorāniem un nobaudi rudzu sviestmaizi kopā ar tasi gardas kafijas. Nāc ciemos un iegādājies rudzu sviestmaizi un kafiju par 2,50 €!

Laimīgā kafijas stunda kopā ar Hesburger

Uzmanību kafijas cienītājiem: Laimīgā kafijas stunda kopā ar Hesburger! Katru rītu no pulksten 10:00 līdz 11:00 iegādājies svaigi grauzdētu melno kafiju vai kafiju ar pienu visos Hesburger restorānos tikai par 10 centiem!

Nāc un nobaudi savu rīta kafiju!

Īpašais piedāvājums vairākos restorānos Rīgā

Vai zināji, ka vairākos Hesburger restorānos Rīgā klientiem tiek piedāvāts kāds īpašs piedāvājums? Siera burgers tikai par 0,95 €!

Izvēlies sev izdevīgāko restorāna atrašanās vietu un jau šodien dodies baudīt siera burgeru uz restorāniem Merķeļa ielā 6, Marijas ielā 14, t/c Origo, Šķūņu ielā 3, Brīvības ielā 62 un Brīvības ielā 90.

Hesburger pastāvēšanas 50 gadu jubileja

Šogad Somijā dibinātais ģimenes uzņēmums „Hesburger” svin savas darbības uzsākšanas 50 gadu jubileju. “Hesburger” savu darbību sāka 1966. gadā, kad Naantali pilsētā atvēra pirmo grila kiosku, savukārt pirmais ātrās ēdināšanas restorāns ar nosaukumu „Hesburger” tika atvērts 1980. gadā Somijas pilsētā Turku.

 

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes