Tallin Music Week ziņas

Tallin Music Week ziņas

22.03.2016


Tallinn Music Week piedāvā forumu, kurā tiks apspriestas idejas, kas veidotu pasauli godīgāku un tolerantāku – “Creativity For Change”.

 “Creativity for Change” forums, kas pirmajā aprīlī norisināsies Tallinā, apvienos mākslas, biznesa, kultūras, izglītības, zinātnes, tehnoloģijas un politikas viedokļu līderus no vairāk nekā 30 pasaules valstīm, lai izpētītu un informētu par radošām pieejām sabiedrības pārveidošanai brīdī, kad atrodamies uz tā dēvētās ceturtās industriālās revolūcijas sliekšņa. Forums tiek rīkots, lai panāktu demokrātiskāku vidi, caurspīdīgumu, iecietību, daudzveidību, patiesu vārda brīvību un ilgtspējīgu labklājību mūsdienu sabiedrībā. Starp jau apstiprinātajiem foruma dalībniekiem ir Hamdi Ulukaya, kurdu-amerikāņu izcelsmes kompānijas Chobani dibinātājs un pasaulē pazīstams filantropists.

“Savu septiņu gadu pastāvēšanas laikā Tallinn Music Week ir kļuvis par unikālu mūzikas demokrātijas piemēru. Tas ir arī mūsu ieguldījums labākai sabiedrībai. Mēs ticam, ka 21. gadsimta bagātība slēpjas kulturālajā un etniskajā daudzveidībā, kas balstīta uz vienlīdzību,” apgalvo Helena Sildna, Tallinn Music Week un “Creativity for Change” foruma organizatore. Viņa uzskata, ka „Tolerance ir kā katalizators, kas uztur sabiedrību laimīgu, veselīgu un veiksmīgu. Talants tieši tāpat kā demokrātija un ilgtspējīga ekonomika plaukst tieši tolerantā augsnē.”, tāpēc ir svarīgi tieši par to runāt “Creativity for Change” forumā.

Sekojiet Tallinn Music Week ziņām katru otrdienu radio SWH un tiekamies Tallinā.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes