PAMATOTS IZSALKUMS

PAMATOTS IZSALKUMS

2016. gada 23. maijs

No 23.05 – 27.05. plkst. 13:10, klausies dienas programmu ENERDŽIKO ar Kasparu Breidaku, piedalies konkursā PAMATOTS IZSALKUMS un laimē HESBURGER dāvanu karti EUR 30,- vērtībā!

Jūsu uzdevums ir pēc iespējas dramatiskāk noraksturot cik ļoti izsalcis jūs šobrīd jūtaties – citiem vārdiem sakot – pamatot savu izsalkumu. Izsalkuma pamatoto raksturojumu iesūtiet, izmantojot Radio SWH sociālos kontus Twitter.com un Facebook.com (ar atsauci @radioswh un #pamatotsizsalkums). Tas klausītājs, kuram izdosies pārliecinošākais izsalkuma pamatojums, tiks pie HESBURGER dāvanu kartes EUR 30,- vērtībā.

Hesburger īpašais piedāvājums maijā :
Šomēnes Hesburger restorānos Latvijā – Siera mīļotāju priekam : Supersiera bekona burgers – garšīgs un bagātīgs veids, kā uzveikt izsalkumu!
Super siera burgers ar bekonu par 2 €!

Vairāk informācijas meklē Hesburger.lv

Laimīgā kafijas stunda kopā ar Hesburger:
Uzmanību kafijas cienītājiem: Laimīgā kafijas stunda kopā ar Hesburger! Katru rītu no pulksten 10:00 līdz 11:00 iegādājies svaigi grauzdētu melno kafiju vai kafiju ar pienu visos Hesburger restorānos tikai par 10 centiem!
Nāc un nobaudi savu rīta kafiju!
Vasaru sagaidām Hesburger restorānos ar jauniem un gardiem smūtijiem! Vasaras jaunums – Ananāsu – kokosa smūtijs uz jogurta vai sulas bāzes. (Hesburger smūtiji tiek gatavoti no īstām ogām un augļiem, kā arī Valio A+ dabiskā jogurta.) Cena: tikai 2,50 €
Jaunums – vaniļas saldējumu ar šokolādes konfektēm krāsainā glazūrā! Nāc uz Hesburger un nobaudi. Cena: tikai 1,25€
Vai jau paspēji nobaudīt jauno Hesburger desertu – ābolu pīrāgu ar saldējumu? Mmm.. Tiešām gards! Cena: 1,20 €
Reģistrējoties un kļūstot par Hesburger Bonuskluba biedru, saņem pārsteiguma piedāvājumus un īpašas atlaides.
Ieskaties www.hesburger.lv atradīsi sev tuvāko restorānu visā Latvijā!

1 Komentārs
Inline Feedbacks
View all comments
konkurss
5 gadi

Izsalkuma brīdī esmu gremlins!:)#pamatotsizsalkums


Aktualitātes