Grupa „Carnival Youth” uzsāk pirmo koncerttūri Lielbritānijā

Grupa „Carnival Youth” uzsāk pirmo koncerttūri Lielbritānijā

12.10.2016

Ar koncertu Bristolē latviešu indīroka grupa „Carnival Youth”  uzsākusi pirmo koncertturneju Lielbritānijā, kuras ietvaros šodien, 13.oktobrī, koncertēs Redingā, 16.oktobrī   – Līdsā, 17.oktobrī  – Glāsgovā,  19.oktobrī  – Lesterā, un noslēguma koncerts notiks 20.oktobrī Londonas klubā  “Islington.”  Lielbritānijas koncerttūri atbalsta tradīcijām bagātais “Rīgas Melnais balzams”.

“Carnival Youth”, kuri pirms Lielbritānijas tūres jau ir nospēlējuši sešus koncertus Vācijā un Luksemburgā, stāsta: “Šoreiz Vācijas tūrē koncentrējāmies uz iepriekš neapmeklētām pilsētām. Kā vienmēr, liels prieks atklāt un iepazīt jaunas pilsētas, cilvēkus un koncertvietas. Tagad jau esam Anglijā, un valda patīkams satraukums par gaidāmo. Paralēli domājam par Latvijas turneju, kas strauji tuvojas. Gaidām ar nepacietību!”

Latvijas koncerttūre gaidāma novembrī, un grupa 3.novembrī Cēsīs, 4.novembrī Jelgavā, 11.novembrī Rēzeknē, 12.novembrī Valmierā, 17.novembrī Ventspilī, 19.novembrī Liepājā un 26.novembrī Rīgā, Palladium. Biļetes uz  koncertiem pieejamas Biļešu Serviss kasēs, bilesuserviss.lv un eKase.lv

Tikko izsludināto mākslinieku sarakstā, kas uzaicināti  nākamā gada martā uzstāties starptautiskajā mūzikas industrijas festivālā – konferencē “SXSW”,  Ostinā, ASV, ir atrodams arī “Carnival Youth” vārds. Grupas menedžments apzinās, ka dalība šajā pasākumā ir lielākais no izaicinājumiem, ņemot vērā pasākuma apmēru un lielo konkurenci: “Iepriekšējos divus gadus koncerntrējāmies uz sadarbības partneru atrašanu un koncertēšanu Eiropā, bet tagad speram pirmos soļus ārpus Eiropas. SXSW  uzaicinājums ir likumsakarīgs, festivāla pārstāvji “Carnival Youth” uzstāšanos redzēja šī gada maijā  Lielbritānijā notikušajā mūzikas konferencē “The Great Escape”. Esam jau  veikuši pirmās iestrādes ASV tirgū –  abiem studijas albumiem sadarbībā ar kompāniju “Planetary Group”  tika veiktas  promo kampaņas ASV un Kanādas koledžu radio stacijās un,  pēc dalības mūzikas industrijas konferencē “Mondo.NYC” Ņujorkā šī gada septembrī, albums  “Propeller”  nokļuva koledžu radio staciju CMJ top 100.”

 

 

1 Komentārs
Inline Feedbacks
View all comments
fios promo
6 gadi

The use of online discount codes is becoming very popular since the tough economy in 2008.

However, there are still people who find themselves new to
online couponing and could still get overwhelmed by the operation of acquiring and taking advantage of coupon with promo code from sources online.
The reliable auto mode takes the brain work out
of picture taking, and helps to create nice snapshots for the digital library.


Aktualitātes