Noskaties Tamāras Rutkovskas jauno mūzikas video

Noskaties Tamāras Rutkovskas jauno mūzikas video

15.11.2016

Pašmāju dziedātāja un mūzikas producente Tamāra Rutkovska nodod klausītājiem sava debijas albuma tituldziesmas “Represent” videoklipu, kurā filmējās dejotāji, vācu aitu suns Barijs un milzīgs plīša lācis.

Dziesmas un aranžijas autore ir pati dziedātāja, savukārt videoklipu filmēja Mārtiņš Lielbārdis (TRML Studios).
“Represent – ir joku dziesma par manu attieksmi pret apkārtējo pasauli. Es nodarbojos ar to, kas man patīk visvairāk, ko cilvēki par to runā un vai runā vispār, mani neinteresē,” komentē Tamāra.

Videoklipā filmējās talantīgie dejotāji – Roberts Stripkans no Latvijas un Jakhongir Khaliks Norbekovs – profesionāls dejotājs no Uzbekistānas, daudzu sacensību un starptautisko konkursu dalībnieks.

“Atmosfēra filmēšanas laukumā bija ļoti draudzīga, mēs trakojām un dejojām. Videoklipa ideja ir vienkārša, bet, kā saka, viss vienkāršais ir ģeniāls,” dalās Khaliks.

Roberts Stripkans – profesionāls dejotājs no Latvijas, kurš veiksmīgi piedalījās daudzos konkursos un daudziem jau pazīstams kā TV šova “Netīrās dejas” un “Танцы” (“Dejas”) dalībnieks. Roberts atvēris savu deju studiju “Boost Dance Studio” Rīgā, kur viens no virzieniem, ko iespējams apgūt ikvienam interesentam, ir pašam tik ļoti tuvās hip-hop dejas.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=rT6L7bj3NEA

Albuma „Be Yourself” digitālā versija ir pieejama visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify. CD fizisko kopiju iespējams pasūtīt Tamāras Rutkovskas mājaslapā – www.tamararutkovska.com

Soundcloud: https://soundcloud.com/tamararutkovska/sets/be-yourself
iTunes: https://itunes.apple.com/lv/album/be-yourself/id1151381246
Spotify: https://open.spotify.com/album/2e3MynDcbKTc8iXsT6w3UI

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes