Radio Kulta Ēdieni – POLIJA. Virtuļi

Radio Kulta Ēdieni – POLIJA. Virtuļi

10.11.2016

Raibu raibas Lieldienu svinības baltā novembra vakarā – vai nav skaisti?
Tiekamies ceturtdien, 21:15, LTV1, lai izzinātu tiešām īpašās poļu Lieldienu tradīcijas un ar tām saistīto ēdienu izcelsmi.

Pēc LTV1 raidījuma uzdod jautājumus, zemāk komentāru sadaļā, un atbildes klausies sestdien, 5. novembrī, plkst. 10:00 Radio SWH ēterā!

4 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Beibe
7 gadi

raidījuma sākumā Sirmais baudot kopā virtuļus runāja ar dāmu, ko aicināja līdzi uz Poliju vai dāma devās arī līdzi ?

raidījuma stāstīja, ka virtuļi jāplaucē, bet divas receptes bija, kur to nedarīja, vai tā ir kāda īpaša recepte, kur jāplaucē un ko kulinārijā nozīmē plaucēt – vai sagatavo mīklu un aplej ar verdošu ūdeni ?

Vai poļi Lieldienas krāso arī īstās olas, vai tikai gatavotās no koka un ko viņi dara ar koka olām

Baiba B
7 gadi

Cik ilgā laikā top tā kreppapīra palma? Vai Mārtiņš pats kaut ko izveidoja no kreppapīra? Lielos ziedus es vēl saprotu kā var izveidot, bet tie pavisam maziņie, kā to var izdarīt? Vai var atkārtot poļu keksa babkas recepti?Vai filmēšanas komanda uz Poliju devās ar auto no Latvijas?

Fenomens
7 gadi

Radošākais, garšīgākais un virtuozākais virtuļu pildījums, kas maestro Mārtiņam iešaujas prātā un ko ir vērts pamēģināt?
Tīri praktiski, kāds var pačukstēt, kur var nogaršot autentiskākos eksemplārus, ja līdz Polijai ceļš ir tāls?

Anonymous
7 gadi

Polijā biju augusta vidū, taču nepaveicās,, jo Kulta ēdieni ēterā nonāca tikai novembrī.

Mani kulta ēdieni Polijā bija žureks (visi ēstie bija ļoti atšķirīgi), kremofka – ar ļoti labu vārīto krēmu pildīta kūciņa.
Mani pārsteidz borščs- nemaz nav mūsu izpratnē pierastā zupa, tur tā bija karsta biešu sula ar gaļas kroketēm piedevās, un sulai piemita tā pati bagātīgā garša, kas mūsu borščam ar entajām sastāvdaļām.

Paldies par lielisko raidījumu!

Egija


Aktualitātes