Ar dziesmu par dzīvi – Atis Zakatistovs

Ar dziesmu par dzīvi – Atis Zakatistovs

23.02.2017
Visi ADZPDZ raidījumi

24. februāra raidījumā „Ar dziesmu par dzīvi” pie Paula Timrota viesojās pārmaiņu vadības konsultants, Rīgas Biznesa skolas docents Atis Zakatistovs.

Dzīvojot un strādājot Kanādā, Atis cieši sadarbojies ar Rūšu un Ritmaņu ģimenēm no Los Angeles, Piedalījies 5 mūziklu/šovu veidošanā Zamerikas dziesmu svētkos — “Eslingena”, “Vēstules no Losas”, “Te nu mēs esam”, “Kabarē”, “Kabaremonts”. Kanādā strādājis arī par pētnieku Kanādas Valsts kasē un Ziemeļu jautājumu (indiāņu) ministrijā.

45 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
6 gadi

Vai par Latvijas prezidentu varētu,Ati

Maris A
6 gadi
Reply to  Anonymous

Vareetu gan bet Latvija vel nav tada iespeja ka tauta izlemj kurs ir Lv prezidents jo šī briža varas partijam ir izdevīgi ka saema balso par prezidentu
Jo KPV LV IR par tautas veeletu prezidentu

DJvalters
6 gadi

Jautajums Atim Z. Pēc Jūsu domām cik saliedēta un droša ir partija KPV.LV un kad būs zināmi mēra kandidāti????

Alda
6 gadi

Kā jūs komentējat Poikana kunga izteiktos pārmetumus par naudas lietām partijā? Un kapēc partijas biedriem, kuri par šo jums jautā tieši, jūs izsakat aicinājumu uzrakstīt iesniegumu par izstāšanos?

Ilma
6 gadi

vai taisnība, ka partiju pametuši gandrīz puse no biedriem? Jo Artuss 2016.gada 6.jūlijā teica, ka biedru ir 700, bet kopsapulcē tika nosaukts kopskaits 420

Avots: http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/615768-kaimina_partijas_kpv_lv_biedru_skaits_sasniedzis_vairak_neka_700_dibinas_jaunas_nodalas

Maris A
6 gadi
Reply to  Ilma

Sveiks KPV LV partija ir ap 700 biedri, bet diemžel viniem nav balsstiesibas kopsapulce piedalities jo nav iemaksaata biedra nauda

Anonymous
6 gadi
Reply to  Maris A

Tad jau var arī pateikt, ka ir 1560 biedri, tikai viņi vēl nav iestājušies partijā.

Anonymous
6 gadi

Vai Kaimiņam ir problēmas ar alkoholu un narkotikām?

Rumba
6 gadi

Vai taisnība, ka šķelšanos KPV valdē izraisīja jūsu konflikts ar UFO
Par ko ir strīds

Maris A
6 gadi
Reply to  Rumba

Sveiks, nav konflikts jo NEMO (Ilmars Poikans) Ufo gribeja parnemt partijas grožu un tas arī viss

Renārs
6 gadi

KPV tika solītas biedru apmācibas, kuras nav notikušas. Arī profesionāla palīdzība atsevišķos biedru jautajumos netiek sniegta. Kāpēc? Vai jums partijā nav potenciāla?

Kaspars
6 gadi

Nosauciet konkrētus darbus, kurus partija plāno īstenot? Stāsts par nodokļu maksātāju tiesībām nav darbi

Anna
6 gadi

Kāds ir partijas finansiālais stāvoklis? Un vai nākotnes politikas pamata ir regulāri aizvainot oponentus, nepiedāvājot saturīgus risinājumus vietā?

Anonymous
6 gadi

Kaimiņš video uzrunā uz kopsapulci aicināja tos cilvēkus, kuri nespēs ierasties, rakstīt e-pastus, kuros atdot savu balstiesību kādam no valdes. Šī ir novitate politikā, jo līdz šim šādu iespēju partijas neizmantoja. Jautājums: vai šāda prakse jums šķiet laba un vai nākotnē tā nerezultēsies kā situācija, ka zālē sēž 5 biedri klātienē, bet 200 priekšsēdētājam “kabatā”.

Kāda jēga no biedru sapulces, ja ar mistiskām pilnvarām sapulces laikā tiek panākta partijas valdei vēlamo lēmumu pieņemšana.

Anonymous
6 gadi

Vai mēru kandidāti 8,februarī kā tika solīts Rīta panoramā netika nosaukti, jo partijai nav ko nosaukt? Kuri ir jūsu gaišās galvas?

Anonymous
6 gadi

Partijas kopsapulcē uzstājās bijusais zzs Ogres pašvaldības deputāts Rolands Millers, kuru turēja aizdomās par balsu pirkšanas organizēšanu, viņš pēc šī incidenta nolika arī mandātu. Vai jums šādu kadru izvirzīšana priekšplānā nešķiet pretrunā ar pašu definētajiem godīguma principiem?

Jancis
6 gadi

Jautājums Atim. Pirms KPV LV dibināšanas Jūs satikāties ar Meroni personīgi. Kāds bija šīs vizītes mērķis?

Zaļais pūķis
6 gadi

Iespējams, ka atbilde uz šo jautājumu varētu noderēt daļai klausītāju. Ati, kā Tu tiki vaļā no zaļā pūķa apskāvieniem? Kā ilgstoši noturēties un neiekrist atpakaļ viņa ķetnās?

Aldis G.
6 gadi

Kā Atis domā, vai Artuss Kaimiņš varētu būt par premjerministru? Hm, laikam gan precīzāk būtu jāprasa, kāds pēc Ata domām varētu būt Artusa Kaimiņa veikums vai neveikums kļūstot par Latvijas premjerministru? Vai reāli kaut ko viņš spētu izdarīt?

Anonymous
6 gadi

Kāds ir Ata vērtējums faktam, ka Artuss uz savu SIA “Suņubūda” saņem vismaz 60 tūkstošus eiro gadā no uzņēmumiem, kas saistīti ar Meroni? Kaimiņš savā postā pēc kongresa to nav noliedzis – viņš noliedza vairākus citus pārmetumus, ko viņam neviens nav pārmetis, bet kas neuzmanīgam lasītājam varētu radīt iespaidu, ka viņš noliedz naudas saņemšanu no Meroni caur SIA “Suņubūda”. Vai šādā gadījumā var runāt par Kaimiņa neatkarību savā rīcībā?

Anonymous
6 gadi

Man uzreiz 3 jautājumi:
1. Kā Ata finansiālās attiecības ar Viesturu Tamužu iespaido KPV LV darbu?
2. No kādiem līdzekļiem partija apmaksāt jaunās biroja telpas, ja kopsapulces laikā revīzijas komisija paziņoja, ka nauda ienāk ļoti maz?
3. Kāpēc Artuss Kaimiņš nav vīrs un vārds un nekandidēs pašvaldības vēlēšanās Ventspilī?

Miks
6 gadi

Kādas konkrētas darbības, atbalstu jūsu partija piedāvā aizbraucēju atgriešanai mājās?

Uģis
6 gadi

Partijas dibināšanā Artuss biedriem lūdza atbalstīt viņa vēlamos 8 valdes kandidātus, februārī notikušajā biedru sapulcē valdes skaitliskais sastāvs tika samazināts līdz pieciem, jo tā esot ērtāk. Vai partija valde strauji norobežojas no biedriem un biedri ir tikai pelēka masa?

Mārtiņš
6 gadi

Ir dzirdēts, ka Artusam bieži mainās palīgi Saeimā, jo viņš ir neadekvāts? Kas jums palīdz ar viņu sastrādaties, kopīgas naudas lietas?

Matīss
6 gadi

Ati, jūsu ģimenei ir vairāki kredīti, kā jūs savelkat galus? Vai lielo kredītu esība jūs neiekļauj korupcijas riskam pakļauto personu kategorijā?

Kaspars
6 gadi

Labdien!
1. Ļoti interesē A. Zakatistova viedoklis par Artusa Kaimiņa izteikumiem, ka 80% sabiedrības ir dzīvnieki. Šis audio ieraksts ir dzirdams sociālajos tīklos.
2. Vai Zakatistova kungs var dot savu goda vārdu, ka nezin par to, ka Artuss Kaimiņš caur ,,Suņu būdu” saņem naudu, kura nāk no Meroni kunga cilvēkiem Ventspilī un, ka pats Atis Zakatistovs nekad nav saņēmis naudu, kura ir skaitīta no SIA ,,Suņu būda” vai ar to saistītiem uzņēmumiem?

Anonymous
6 gadi
Reply to  Kaspars

Māri Ati, ja jau šo jautājumu neuzdeva raidījuma laikā, tad varbūt tagad, nesteidzīgi varētu tomēr tomēr pamēģināt izļodzīties arī no šī jautājuma?

Mārtiņš
6 gadi

Kāpēc Kaimiņš izņem degvielas kompensāciju 115 eur ik mēnesi, ja dzīvo Rīgā? Vai tā nav bezkaunīga nodokļu maksātaju naudas nelietderīga izmantošana? Var jau to kompensāciju nepieprasīt, jums tā nešķiet?

Maris A
6 gadi
Reply to  Mārtiņš

Nedoma ka tikai brauka pa rigu bet ari komandejumos
Pa citam pilsetam ari
Iesaku paskatities zzs sis cipars 4x karsojas
Nevajag uz vienu personaliju konsentreties bet gan ari
Kopuma

Anonymous
6 gadi
Reply to  Maris A

Ā, skaidrs, tā tad deputātiem apmaksā visus izbraukumus, arī komandējumus uz centrāltirgu un tml, skaidrs, paldies par atbildi!

Paula
6 gadi

Artusa līgava ir regulāra viešņa 9.maija ziedu stiepšanas pasākumā Uzvaras parkā, vai tas nozīmē, ka ar Saskaņu jums ir pa ceļam?

Anonymous
6 gadi
Reply to  Paula

Vai Mārim Atim šeit nebūtu kas bilstams?

Artūrs
6 gadi

Vai deputāts ar dzeršanas problēmām būs atbildīgas valdības pamats?

Maris A
6 gadi
Reply to  Artūrs

Iesaku dzilak paskatities tev
Mes visi esam cilveki kuri grib atpusties
Gan jau tu ari kada 5diena nac un irtuse un iedzer

Eksperts
6 gadi

Kāpēc jūs kā pārmaiņu vadības speciālists nenovērsāt krīzi partijas valdē?

Maris A
6 gadi
Reply to  Eksperts

Nav partija krize tas ir uzpusts burbulis no dzeltanajiem mes stradajam mums ir diskusiju klubs katru 4 dienu jauniesu grupas ari dzen klubs kam pieder idejas utt
Mes ejam uz prieksu
Tev ari ir iespeja piedalities KPV LV Procesos

jautājums
6 gadi

Vai tas nozīmē, ka publiskām personām nav jābūt atklātām?

Kaspars
6 gadi

Vai tad Artuss nav virinātājs, filmējot Lemberga māju?

Maris A
6 gadi
Reply to  Kaspars

Lemergam un lemberg veidigajiem ir vieta cietumaa
Bet LVtiesu sistema diemzel ir loti vaja

Anonymous
6 gadi
Reply to  Maris A

Runa iet par principu, nevajag šeit demagoģiju. Artusam Kaimiņam arī ļoti iespējams būs jāiet cietumā.

Kaspars
6 gadi

Pilnīgi jēls PR raidījums ar jēlu mūziku. Kādēļ ir iespēja rakstīt jautājumus, ja Timrotam pat nav iekšā kaut dažus šim, pēc manām domām divkosim, pajautāt?

Maris A
6 gadi
Reply to  Kaspars

Zinot timrota kungu vinam ir savi jautajumi
Un viss

Anonymous
6 gadi
Reply to  Maris A

Tad šo sadaļu, kur ir iespēja uzdot jautājumus būtu korekti likvidēt, lai cilvēkus nemuļķotu…

Anonymous
6 gadi

Paldies kad jus spelja musu dziesmu ko Bobs rakstija par musu tevu Jani Zaki dzivi . Mums ir labas atminas ar Ilgiem Latvija un Anglija kur mes spejam gados 1990’s, butu forsi to atkartot
.

Dace Fisher

http://www.ock‘n’dough.co.uk

Ati, Ati..
6 gadi

Tu tomēr esi falš vecis.. Aktieris Nr2.


Aktualitātes