Tamāra Rutkovska laiž klajā motivējošu mūzikas video 8. martam

Tamāra Rutkovska laiž klajā motivējošu mūzikas video 8. martam

07.03.2017

Pašmāju dziedātāja un mūzikas producente Tamāra Rutkovska nodod klausītājiem sava debijas albuma trešās dziesmas “Explore” videoklipu. Skaņdarba galvenā ideja – atgādināt cilvēkiem par to, kā jebkurā situācijā ir jātic sev, jāriskē un jādzīvo pilnā sparā. Video tika filmēts aktīvā stilā ceļojuma laikā pa saulaino Spāniju un ir veltīts visām sievietēm.

“Šī dziesma galvenokārt ir vēstījums pašai sev. Bieži vien to, ko mēs bijām ieplānojuši izdarīt šodien, mēs atliekam uz rītdienu, mēs baidamies iziet no komforta zonas. Un “rītdien” bieži vien tā arī nepienāk. Mēs sākam žēlot sevi un sūdzamies par apstākļiem. Bet mums tikai jāsper solis, jāiet un jāceļas. Un tie, kas to dara, spēj visu un dzīve ir skaista!” stāsta Tamāra Rutkovska.

Tamāras Rutkovskas debijas albums “Be Yourself” iznāca 2016. gada rudenī, kurā iekļautas 14 autordziesmas angļu valodā. “Explore” – ir ceturtais videoklips no šī albuma.

Albuma „Be Yourself” digitālā versija ir pieejama visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify. CD fizisko kopiju iespējams pasūtīt Tamāras Rutkovskas mājaslapā www.tamararutkovska.com

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes