13.maijs. Cibuļskis: Otrajā trešdaļā pie 3:1 izdomājām, ka varam spēlēt ātru hokeju, par to mūs sodīja

13.05.2017

Latvijas izlases aizsargam Oskaram Cibuļskim pēc spēles ar ASV bija divējādas emocijas – no vienas puses gūti pirmie vārti šajā Pasaules čempionātā, no otras – nācās piedzīvot zaudējumu. Viņa vērtējumā otrajā trešdaļā, esot vadībā ar 3:1, mūsējie izdomājuši, ka var sākt spēlēt ātru hokeju, taču pretinieki uz to Latvijas izlasi “noķēra” un izmantoja pieļautās kļūdas.

Par savu aktīvo spēli uzbrukumā Cibuļskis pastāstīja, ka izmantoja pretinieku taktikas nianses. Proti, ASV izlases aizsargi arī aktīvi pieslēdzās uzbrukumiem, līdz ar to, tiklīdz ripa bija aiz vārtiem, Oskars devies pretinieku zonas virzienā.

Tā kā ar Cibuļska nūjām šajās meistarsacīkstēs Latvijas izlases hokejisti jau ir guvuši četrus vārtus (trīs Andra Džeriņa kontā, kurš savas nūjas salauza pārbaudes spēlēs un treniņos un jaunu sūtījumu ar savējām vēl nav sagaidījis), Oskars atzina, ka būtu gatavs tās piešķirt visiem valstsvienības spēlētājiem, diemžēl tik daudz viņam neesot.