Kas Tik Tas Nav sadarbībā ar Hesburger

Kas Tik Tas Nav sadarbībā ar Hesburger

10.07.2017

Visiem taču ir pilnīgi skaidrs, ka uz jautājumu ‘’Kas ir prosecco, kruasāns un brētliņas?’’ pareizā atbilde ir ‘’Tas ir brančš’’. Katru rītu tiek izziņoti trīs zīmīgi vārdi, un klausītāju uzdevums ir sniegt atbildi, kas šos vārdus vieno. Lai atrisinātu ik rīta uzdevumu, būs noteikti nepieciešama iztēle, radošums un asprātība. Savas atbilžu versijas klausītāji sūta ar bezmaksas īsziņas palīdzību un rakstot sociālo tīklu kontos. Uzvar tas, kurš pirmais sniedz pareizo atbildi. Katras dienas uzvarētājs saņem balvu no atbalstītāja – Hesburger 30 euro dāvanu karti.

Darba dienās no 8:00 līdz 11:00 piedāvājam daudzveidīgu brokastu ēdienkarti! Brokastu sortiments sastāv no sešiem ēdieniem, kas piemēroti dažādām gaumēm – karstās sviestmaizes, burgeri un brokastu tortilja, kartupeļu plācenīši, musli ar zemenēm un jogurtu un protams, rīta kafija vai tēja.
No 10:00 līdz 11:00 ”Laimīgā kafijas stunda”, kafija tikai par EUR 0,20!
Jūlijā – vistas burgera komplekts īpaši izdevīgi!
Vistas burgers ir neatkārtojama klasika: mīksta maizīte, vistas gaļas kotlete, kas apcepta līdz kraukšķīgi perfektai konsistencei, marinēti gurķi, ledus salāti un dāsna Hesburger gurķu majonēzes piedeva.
Meklē darbu vasarā? Somu ģimenes uzņēmums Hesburger ir uzticams darba devējs, kas vienmēr aicina savā komandā enerģiskus darbiniekus!

4 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Rihards
6 gadi

Somija , vienojošais elements

Solvita
6 gadi

čilli, vienojošais vārds

Šarlote
6 gadi

vasabi

Inita
6 gadi

Tobasco


Aktualitātes