SWH Pop-Up Radio Positivus Festivālā

SWH Pop-Up Radio Positivus Festivālā

05.07.2017

JĀ! Pirmo reizi Baltijā festivālam SAVS radio – oranžs, pozitīvs un skaļš!
SWH Pop-Up Radio Positivus festivālā!

No 13.jūlija 17:00 līdz pat Positivus izskaņai festivāla teritoriju un tuvāko Salacgrīvas apkārtni frekvence 94.1 iekrāsos oranži festivālīgos toņos.

Labākās Radio SWH personības uzburs Positivus gaisotni ētera viļņos un pop-up studijā festivāla teritorijā, stāstīs par aktuālo, runās ar mūziķiem, atskaņos grūvīgākos hitus, iepazīsies ar apmeklētājiem, iedrošinās pateikt „Hei, DJ, uzliec šito!”, palīdzēs atrast meklēto un pazaudēt atrasto, kā arī ļaus Tev pasveicināt draugus, kuri piemirsuši, ka uz skatuves kāpj jūsu gaidītais mākslinieks.

SWH Pop-Up Radio pozitīvi uzlādēs gan jūsu radio uztvērējus, gan jūs pašus, aicinot piedalīties konkursos un avantūrās un, iespējams, padarot Jūs par īstu festivāla zvaigzni!

Kas vēl? Balvas, avantūras un nepiespiesta gaisotne, pozitīvas ziņas un laika apstākļu apdeits, improvizēti konkursi un skaļi ciemiņi. Un, protams, iespēja redzēt Fredosaurus Rex, Arti Dvarionas, Kasparu Breidaku, Valdi Silu, Arturu Krūzkopu, Sandu Dejus un Nauri Brikmani reālā darbībā, reālā radio studijā.
Atnāc ciemos un ieelpo radio atmosfēru!

Atceries, iebraucot Salacgrīvā esi uz īstā pozitīvā viļņa – 94.1 FM

Video tiešraidei no SWH Pop-Up Radio studijas varēsi sekot ŠEIT!

SWH Pop-Up Radio – ieslēdz Positivus!

 

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes