Tas Tik Tā sadarbībā ar Lemona Latvija

Tas Tik Tā sadarbībā ar Lemona Latvija

18.09.2017

Kopā darīts darbs ir foršāk darīts darbs. Katru rītu kāds aktuāls jautājums tiek risināts vaicājot klausītāju viedokli. Piemēram, kādas ir jaunā gada dīvainākās apņemšanās? Ko nekad, neviens nav pateicis frizierim? Un vēl un vēl, tā, lai pašiem un citiem prieks! Asprātīgākās idejas autors tiks pie nedēļas balvas – portatīvās akustiskās sistēmas 300 EUR vērtībā no Lemona Latvija!

Elektronikas daļu izplatīšanas uzņēmums SIA „Lemona Latvija” aktīvu darbību Latvijas teritorijā veic no 2007.gada, strauji iekarojot profesionāļu un partneru uzticību.

Regulāras piegādes tiek saņemtas no vairāk kā 20 piegādātājiem, bet pēc pieprasījuma var nodrošināt piegādi no aptuveni 200 piegādātājiem.

SIA “Lemona Latvija” piedāvā šādas produktu grupas:

  • Rezerves daļas sadzīves tehnikai
  • Apsardzes iekārtas un signalizācijas
  • Automašīnu elektronika
  • Gaismas un skaņas tehnika
  • Radiodetaļas
  • Barošanas un enerģijas avoti
  • Mērinstrumenti un iekārtas
  • Vadi, kabeļi un materiāli

Uzņēmums ilglaicīgi sadarbojas ar profesionāliem piegādātājiem no Eiropas, nodrošinot kopējo preču piedāvājumu vairāk kā 5 miljoniem pozīciju. Plašajā noliktavas sortimentā ir vairāk kā 13 000 produktu.

Uzņēmums piedāvā produkciju ir iespējams iegādāties gan mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, Krasta ielā 105, gan mājaslapā www.lemona.lv.

2017. gads SIA “Lemona Latvija” ir īpašs – tā ir uzņēmuma dibināšanas 10. gadadiena, savukārt Lemona grupa šogad svin jau ceturtdaļu gadsimta!

Lemona Latvija 10 gadu jubileja ir lieliska iespēja mums būt vēl tuvāk Jums un lieliska iespēja nosvinēt to kopā.

Par godu 10 gadu jubilejai visiem pirkumiem veikalā – 10% atlaide visam sortimentam!

Desmitgade ir īstais laiks, lai novērtētu paveikto un izvirzītu jaunus mērķus, tāpēc Lemona Latvija pateicas par paveikto un aicina turpināt, kā arī uzsākt sadarbību!

2 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Dambis
6 gadi

Porziņģis – Metrmērs
J. Blūms – Albūms
Peiners – Bohēmists
Latvijas futbols – Bezcerību aka

Dambis
6 gadi

Kaut kur Barona ielā zeltā kalta zivs asaka ar vēstījumu – Augšā, lejā, priekša – iekšā!


Aktualitātes