Tik Tik Tik – intervija ar “Sātana vijolnieku” Deividu Garetu

Tik Tik Tik – intervija ar “Sātana vijolnieku” Deividu Garetu

20.10.2017

19.oktobrī Radio SWH rīta šovā “Tik Tik Tik” viesojās Vācijas šī brīža karstākais mūziķis Deivids Garets, kurš Latvijā uzstāsies pirmo reizi.

Pārsteidzošu panākumu pavadīts pirmajā koncerttūres “EXPLOSIVE – LIVE” daļā, Deivids Garets izziņo savu pirmo koncertu ar iespaidīgu crossover programmu Latvijā, kas norisināsies 2017. gada 8. decembrī Arēnā Rīga. Tā būs pirmā reize, kad Deivids uzstāsies Baltijā!

“Šī koncerttūre nelīdzinās nekam, ko iepriekš esmu darījis!”, komentē Deivids. Viņa apreibinošajā izpildījumā tādi hiti kā “Purple Rain” vai “They Don’t Care About Us”, kā arī pasaulslavenais “Viva la vida” līdzās viņa pašsacerētajām kompozīcijām “Furious” un “Explosive” ved pūli ekstāzē un bieži liek celties kājās, aplaudēt un pat dejot.

Kā Paganini starp pop-mūzikas zvaigznēm un Džimijs Hendrikss starp vijolniekiem, DEIVIDS GARETS tiek saukts par mūsdienu “Sātana vijolnieku”, starptautiska superzvaigzne, kura nojauc robežas starp Mocartu un Metallica. Slavēts par moderno crossover tendenču ieviešanu un virtuozo vijoles pārvaldīšanu, Deivids brīvi izpilda sarežģītākās klasiskās kompozīcijas ar pasaulē vadošajiem diriģentiem un orķestriem, kā arī skatītāju dievinātus rokmūzikas hitus.

Biļetes pārdošanā www.bilesuserviss.lv un visās Biļešu Serviss kasēs.

3 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
David Garrett – Radio SWH Interview | Music Note Blog
5 gadi

[…] fica a entrevista que David deu para a Radio SWH, está em Inglês e tem cerca 22:57 minutos, é apenas som mas vale a pena ouvir. Divirtam-se! […]

Pascale
5 gadi

Hello!
I hope you speak english. There is a hello plastic duck on the table. Does somebody tell me more about it?
Thank
Pascale from France.

Giedrė
5 gadi

Thank You, guys, for a very smart interview! Hope David Garrett enjoyed an opportunity to introduce himself to Latvian audience in such a light and little funny way… Crossover… Nothing serious, no classical…
Best regards from Lithuania.????


Aktualitātes