Summer Sound ’18

Summer Sound ’18

01.12.2017

2018.gada vasarā Summer Sound festivāls notiks 3. un 4. augustā. Pirmās biļetes par īpašu cenu.

Nākamā gada 3. un 4. augustā notiks jau astotais Summer Sound festivāls, kas divas dienas piedāvās aktuālākās Baltijas mūzikas zvaigznes, vairākus pasaules mēroga vārdus un pulcēs tūkstošiem mūzikas fanus Liepājas pludmalē. No 30.novembra tikai 10 dienas biļetes uz festivālu nopērkamas par īpašu cenu.

Tikai līdz 9.decembrim festivāla mājas lapā summersound.lv, Biļešu Serviss kasēs un bilesuserviss.lv pirmās biļetes uz Summer Sound festivālu pieejamas par īpašu cenu. Divu dienu biļete bez telts vietas maksā € 25, ar telts vietu € 32. Festivāla organizatori aicina iegādāties biļetes par visizdevīgāko cenu, jo sākot jau ar 10.decembri tās kļūs dārgākas.

Summer Sound neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina vairāki tūkstoši apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Festivāls pulcē vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu. Katru gadu Liepājas pludmale un tai pieguļošais parks pārtop krāšņā festivāla pilsētā, kur pasaules līmeņa zvaigžņu koncerti mijas ar akustiskiem priekšnesumiem, spēcīgs rokkoncerts ar improvizācijas teātri, un karstākā vasaras ballīte ar iespēju baudīt nesteidzīgu mieru pie dabas. Tāpat festivāls katru gadu sadarbojas ar vietējiem Liepājas uzņēmējiem, piedāvājot virkni atlaižu un priekšrocību festivāla apmeklētājiem. Gatavojoties nākamajam Summer Sound, 2018.gada vasarā festivāla pilsētā Liepājā organizaroti sola vairākus pārsteigumus, lai jau laikus radītu svētku noskaņojumu.

Uz Summer Sound festivālu aicina Liepājas pilsēta, iesaka festivāla oficiālais radio Radio SWH.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes