“Tas Tik Tā” sadarbībā ar Top Food

“Tas Tik Tā” sadarbībā ar Top Food

10.12.2017

Kopā darīts darbs ir foršāk darīts darbs. Katru rītu kāds aktuāls jautājums tiek risināts vaicājot klausītāju viedokli.
Piemēram, kādas ir jaunā gada dīvainākās apņemšanās? Ko nekad, neviens nav pateicis frizierim? Un vēl un vēl, tā, lai pašiem un citiem prieks!
Asprātīgākās idejas autors tiks pie balvas – garda dāvanu maisa no Top Food.

 

SIA “Top Food” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ražo kūpinātus un svaigus sierus, kā arī siera uzkodas.

Top Food ražotie sieri ir prasmīgu un atbildīgu siera meistaru roku darbs. Sieri tiek gatavoti tikai no svaiga un augstvērtīga Latvijas piena. To gatavošanas procesā netiek pievienoti ne konservanti, ne garšas pastiprinātāji. Produktu kvalitāti apliecina “Zaļās karotītes” sertifikāts.
Šos sierus var lieliski baudīt ar alu un citiem iecienītiem dzērieniem kā arī ir lielisks našķis svētku reizēs, Tā arī ir ātra un veselīga uzkoda ikdienas steigā.
Siera garšas buķete kļūst izteiktāka, ja to pasniedz istabas temperatūrā. Lai ēdienu padarītu pikantāku un interesantāku, iesakām sieru pievienot arī zupām, salātiem un sviestmaizēm!

Ienāc sieri.lv un iepazīsieties ar mūsu siera bizi, salmiņiem, pērlītēm, siera diegiem un protams arī oriģinālajiem CHEEZERY un HRUMM HRUMM.
Dzīvot, lai nogaršotu!
Sīkāka informācija sieri.lv!

3 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
ZančoPančo no rančo
5 gadi

Nostāsts par ķieģeļiem sieviešu somiņās radās, kad būvinženiere Zane uzmūrēja sev privātmāju ikdienu no būvlaukuma savā rokas somiņā neitrāli iznesot pa 5 gāzbetona blokiem.

Kircons
5 gadi

Kad lielveikalā pazuda mūsu astoņgadnieks,es biju satraukts un domāju kā to sadabūt. Tad uzmetos skatienu uzsievu,kura izmisīgi meklēja somiņā telefonu,es sapratu ,ka bērnu būs lielveikalā būs atrast vieglāk un ātrāk.

Kriksis
5 gadi

Galertes fasētājs D. Mitrijs bieži salīdzināts ar dārza šļūteni, jo vienmēr bijis garš un stulbs


Aktualitātes