Ar dziesmu par dzīvi – Aigars Balodis

Ar dziesmu par dzīvi – Aigars Balodis

10.01.2018

12. janvāra raidījumā „Ar dziesmu par dzīvi” pie Paula Timrota viesosies Aigars Balodis SIA Puratos Latvia ģenerāldirektors.

Kādā sarunā ar skolniekiem Vecumnieku vidusskolā, Aigars izstāsta savu ceļu pie bioloģijas un ķīmijas: Patiesībā es sāku labāk mācīties tikai vidusskolā. Līdz tam laikam es nebiju pats sekmīgākais skolnieks. Man bija svarīgs tikai sports. Jau pirmajā bioloģijas stundā skolotāja izstāstīja, ka mans vecākais brālis bija visas zivtiņas noindējis, tādēļ mana reputācija bija ne visai spoža un ar bioloģiju un ķīmiju mēs nonācām vēsās attiecībās. Pirmā augstskola, kurā es iestājos bija sporta akadēmija. Es biju nolēmis kļūt par volejbola treneri. Bet vēlāk man ļoti iepatikās starptautiskās attiecības, kuras es gāju mācīties uz Latvijas Universitāti. Arī politikas zinātne man likās interesanta. Bet paralēli sāku strādāt bankā, kur paralēli studijām strādājot sanāca saskarties ar marketingu, reklāmu, sabiedriskām attiecībām. Tas mani ieinteresēja un ieguvu finanšu izglītību uzņēmumu vadībā. Kā rezultātā nokļuvu Pūrē kā marketinga vadītājs. Un tad man piedāvāja uzņēmuma direktora vietu. Un tad es atgriezos pie bioloģijas un ķīmijas.

1 Komentārs
Inline Feedbacks
View all comments
Liara
5 gadi

Paldies profesionālim, Timrotam,kurš izglāba raidījumu. Tik smags un bez mazākās humora dzirkstelītes intervējamais, ka nepatika viņu klausīties. Te komentārus dzēš, vai?


Aktualitātes