Radio SWH rīta šova “Tik Tik Tik” intervija ar Instrumentiem un Andri Freidenfeldu

Radio SWH rīta šova “Tik Tik Tik” intervija ar Instrumentiem un Andri Freidenfeldu

08.02.2018

“Instrumenti” izziņo vasaras koncertus Siguldā un publicē jaunu mūzikas video

Grupa “Instrumenti” 15. un 16. jūnijā sniegs brīvdabas solo koncertus Siguldas pilsdrupu estrādē. Līdz ar biļešu tirdzniecības sākumu publicēts arī jauns videoklips dziesmai “HES un tu”.

”Instrumenti” gaidāmie koncerti Siguldas pilsdrupu estrādē būs jaudīgi – vajadzīgo enerģiju esam krājuši jau labu laiku, un līdz jūnija vidum to turpināsim lādēt. Kaļam plānus šovam, kas pārsitīs to, ko esam darījuši līdz šim. Šoreiz iesim vēl tālāk, un rausim visus klausītājus sev līdzi,” ar aizrautību stāsta “Instrumenti” mūziķis Jānis Šipkēvics.

Šodien jau sākusies koncertu biļešu tirdzniecība – tās iespējams iegādāties “Instrumenti” mājas lapā (www.instrumenti.in) un “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās. Pirmās pārdošanā palaistās biļetes pieejamas par zemāku cenu. Pieejamas atlaides Siguldas ID kartes īpašniekiem, kā arī īpašs piedāvājums ģimenēm ar bērniem.

“HES un tu” ir trešais singls un video no pagājušā gada nogalē izdotā “Instrumenti” albuma “Atkala”, ko mūzikas kritiķi atzinuši par līdz šim labāko grupas veikumu.
“HES un tu” videoklipa režisors ir Andris Freidenfelds, kurš, lai arī stāvējis klāt pie Latvijas mūsdienu populārās mūzikas video klipu šūpuļa kā viens no pieprasītākajiem mūzikas video režisoriem, atzīst, ka video jomā sen nebija neko darījis, līdz viņu uzrunājuši grupas “Instrumenti” mūziķi.
“Instrumenti” ar HES jaudu ievilka mani atpakaļ vagoniņā. Nevaru iedomāties labāku kompāniju, ar kuru atsākt vecos niķus un stiķus. Viņi ir aktieriski perfekti, jautri, pacietīgi, paklausīgi un gudri,” stāsta Freidenfelds.

 

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes