Rihards Bukarts: Cerams, ka emocijas uzlabosies. Jāuzvar nākamā spēle, un mēs būsim atpakaļ

Rihards Bukarts: Cerams, ka emocijas uzlabosies. Jāuzvar nākamā spēle, un mēs būsim atpakaļ

07.05.2018

Sagrāvē pret Somiju (1:8) Rihards Bukarts guva savus pirmos vārtus Latvijas izlases labā Pasaules čempionātos. Pēc spēles viņš atzina, ka nekad nav patīkami zaudēt vienalga, vai rezultāts ir 2:3 avi 1:8, jo punkti nav izcīnīti: “Protams, rūgtuma sajūta ir nedaudz lielāka. Žēl Gudi. Metīsimies cīņā nākamajā spēlē un strādāsim tālāk.”

Bukarts uzsvēra, ka hokejs ir pārliecības un mentāla spēle, tādēļ, kad uz tablo ir liels rezultāts, nav viegli, un jebkurš cilvēks mentāli nedaudz sabrūk. Mača gaitā gan komandas kapteinis Roberts Bukarts, gan spēlētāji cits citu centās uzmundrināt un pacelt emocijas, bet noskaņa uz rezervistu soliņa nebija tā labākā. “Trešais periods… Nav, ko daudz teikt, džeki, 1:8, paši saprotat… Emocijas, protams, nebija tās labākās. Jāuzvar nākamā spēle, un mēs būsim atpakaļ,” piebilda Bukarts.

Viņš atzina, ka somi dominēja Latvijas izlases aizsardzības zonā un vairāk kontrolēja ripu, taču vairumu vārtu viņi guva pēc mūsu hokejistu kļūdām: “Ar video palīdzību centīsimies novērst kļūdas, netaisīt tās vidējā zonā, vienkāršāk nospēlēt aizsardzības zonā un dabūt ripu no tās ārā, un viss būs kārtībā, ticiet man. Būs nākošā spēle, un būs pilnīgi cits hokejs Šādas spēles gadās. Somi ir labi pretinieki, piedodiet, atvainojiet, bet paskatieties uz viņu sastāvu. Nebūtu kļūdījušies tik daudz, nebūtu tāds rezultāts.”

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes