Slengotava sadarbībā ar oficiālo Daikin pārstāvi Latvijā Sia „Airwave”

Slengotava sadarbībā ar oficiālo Daikin pārstāvi Latvijā Sia „Airwave”

17.05.2018

No 21.05. – 24.05. piedalies konkursā “Slengotava” un laimē nedēļas balvu – gaisa attīrītāju Daikin MC70L. Savukārt katras dienas uzvarētājam tiks piešķirta pārsteigumu balva no Daikin.

Gaisa attīrītājs Daikin MC70L
Daikin-MC70L

 

Daikin Gaisa attīrītājs ietver sevī  6 dažādus gaisa filtrēšanas, apstrādes un attīrīšanas veidus, kas apvienoti vienā neliela izmēra iekārtā. Šī gaisa attīrīšanas un jonizācijas  sistēma, ir veids, kā padarīt mājas vidi veselīgu un nodrošināt medicīniski tīru gaisu telpās līdz 46m2 platībā.

Iekārta attīra mājas gaisu no putekļiem, vīrusiem, baktērijām, smakām un alergēniem. Tā ir īpaši izstrādāta un piemērota cilvēkiem, kam ir dažāda veida alerģijas vai astma. Īpašā Streamer elektronu izlādes tehnoloģija ir pieradījusi savu darbību praksē, tā neitralizē vīrusus un baktērijas, kā arī 1000 kārt paātrina to sadalīšanos. Iekārta ir neliela izmēros un ar mūsdienīgs dizains un balto korpusu iekļausies jebkurā interjerā.  Iekārta izceļas ar savu ultra kluso darbību un nelielo enerģijas patēriņu.

 

Airwave ir starptautisks uzņēmums ar filiālēm visās Baltijas valstīs, kas šajā nozarē darbojas kopš 1999 gada. Un šajā laikā ir kļuvis par vadošo siltumsūkņu piegādātāju Baltijā.  Airwave Sia ir oficiālais Daikin, Midea, Thermia, Dimplex un citu pazīstamu klimata tehnikas zīmolu pārstāvis Latvijā. Kompānijā strādā speciālisti ar lielu darba pieredzi, kas spēs Jums izskaidrot produktu īpašības un sniegt pilnu konsultāciju par to pielietojumu.

Pilnu informāciju par Daikin produktiem var iegūt Sia Airwave mājas lapā www.airwave.lv

Piedāvājumus Daikin siltumsūkņu vai kondicionēšanas sistēmas ierīkošanai, jautājiet labākajiem montāžas uzņēmumiem Latvijā, vai aizpildot anketu mājas lapā www.airwave.lv.

 

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes