Jau šonedēļ koncertzālē Palladium uzstāsies Jack White

Jau šonedēļ koncertzālē Palladium uzstāsies Jack White

01.10.2018

Koncertzālē Palladium Rīga jau pēc divām dienām – 3. oktobrī uzstāsies 12 Grammy balvu ieguvējs Jack White. Bijušais The White Stripes, The Raconteurs un The Dead Weather so-lists, neskaitāmu superhītu, tostarp Seven Nation Army autors, viens no galvenajiem vinila ierakstu popularitātes veicinātājiem un ierakstu kompānijas Third Man Records dibinātājs. Tā ir reta iespēja redzēt Jack White tik mazā koncertzālē. Tikai dažas dienas pirms koncer-ta par iesildītājiem tika izvēlēts Inokentijs Mārpls.

Koncerts īsā laikā tika izpārdots, tāpēc aicinām ierasties uz koncertu laicīgi. Ieeja pasākumā no plkst. 19:00, iesildītāji Inokentijs Mārpls uzstāsies 20:00 un Jack White uz skatuves kāps ap plkst. 21:00.

Rokgrupa “Inokentijs Mārpls” dibināta 1985. gadā ar sākotnējo nosaukumu “Aklā Zarna”, kas 1987. gadā pārdēvēta par “Inokentijs Mārpls”. Tās līderis Dambis, pateicoties savam ieguldīju-mam Latvijas pagrīdes mūzikas dzīves attīstībā, tiek dēvēts par Latvijas pagrīdes mūzikas krust-tēvu. Grupa ir leģendāra ar savu ieguldījumu pankroka attīstībā Latvijā, kas turklāt tiek uzskatīta par PSRS hardcore aizsācējiem. “Inokentijs Mārpls” koncertējusi neskaitāmos lielos un mazos fes-tivālos ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Holandē, Ungārijā, Krievijā, Zviedrijā. Grupas skanējumu viedo punk, rock ‘n’ roll, reggae, hardcore, un rock mūzikas elementi. Grupa “Inoken-tijs Mārpls” izdevusi sešus mūzikas albumus, no kuriem jaunākais – “Āmuris un sirpis” – iznāca 2017. gada decembrī, svinot grupas 30 gadu jubileju.

Latvijā Jack White viesosies sava jaunākā albuma “Boarding House Reach” pasaules turnejas ie-tvaros. Martā iznākušais albums uzreiz kļuva par pārdotāko ASV, iekarojot Billboard 100 topa pirmo ailīti, kā arī saņemot sajūsmas pilnas atsauksmes no kritiķiem, kuri izcēla mūziķa ambīcijas, mākslinieciskos eksperimentus un atkāpšanos no iepriekšējo ierakstu veiksmes formulas.

Jāatzīmē, ka Jack White ļoti svarīgs ir tiešais kontakts ar publiku, tāpēc, pēc īpaša mākslinieka lū-guma vēlamies informēt, ka šis koncerts kā citi Boarding House Reach tūres ietvaros, tiks aizva-dīts BEZ MOBILAJIEM TELEFONIEM. Pasākuma laikā nebūs atļautas foto, video vai audio ierakstīšanas ierīces. Pirms ierašanās koncerta norises vietā, visi telefoni, tāpat kā pārējās foto un video ierīces, tiks droši noglabātas Yondr somiņās, kas tiks atslēgtas pēc koncerta beigām. Tele-fons slēgtajā somiņā būs pie tevis visu koncerta laiku un nepieciešamības gadījumā somiņu būs iespējams atslēgt jebkurā laikā speciālajās Yondr telefonu zonās ēkas vestibilā.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes