“Ātrie jautājumi” sadarbībā ar Hesburger

“Ātrie jautājumi” sadarbībā ar Hesburger

07.12.2018

Ja mēs zinātu viens otra visslēptākās domas, Pasaule būtu daudz krāsaināka un drosmīgāka. Cik daudz gan mēs domājam un cik maz reizēm pasakām. Nemaz nerunājot par to, cik no tā visa vēl kāds arī saprot.

Ātrie jautājumi ir spēle, kas palīdzēs iepazīt cilvēku un viņa domas. Ātrums, spriedze, pavisam normāli, dīvaini un pat reizēm ļoti personiski jautājumi, uz kuriem spēles dalībniekiem jāatbild nekavējoties. Nav pat sekunde, lai padomātu. Nedrīkst teikt: “Es nezinu”, nedrīkst klusēt. Divi zvanītāji viens ar otru sacenšas par zibenīgākām un labākām atbildēm. Uzvarētājs saņem balvu, zaudētājs pārdzīvo. Katru dienu ap pulksten 9:15 izspēlējam dāvanu karti EUR 30,- vērtībā no Hesburger.

 

Jaunums decembrī!
Hesburger vistas burgeru kolekcijas vismazākais “Mini vistas bekona burgers” ir pikants un garšīgs! Starp maizītēm Tu sagaršosi bekonu, vistas kotleti, Aisberga salātus, halapenjo un gardo Hesburger gurķu majonēzi.

Darba dienās no restorāna atvēršanas līdz 11:00 piedāvājam daudzveidīgu brokastu ēdienkarti!
Brokastu sortiments sastāv no sešiem ēdieniem, kas piemēroti dažādām gaumēm – karstās sviestmaizes, burgeri un brokastu tortilja, kartupeļu plācenīši, musli ar zemenēm un jogurtu un protams, rīta kafija vai tēja.

No 10:00 līdz 11:00 ”Laimīgā kafijas stunda”, kafija tikai par EUR 0,40!

Vai Tu jau lieto Hesburger aplikāciju? Ar Hesburger aplikāciju veic pasūtījumu iepriekš un saņem uzreiz, ierodoties restorānā! Kā arī saņem savā viedtālrunī leģendāros Hesburger kuponus!

Hesburger zina, cik svarīga ir pirmā darba pieredze – tā veido pārliecību par sevi un savām prasmēm un dod mudinājumu tālākām darba gaitām. Tas ir solis, kas jāsper ikvienam!
Darba pieredzi prasa vai katrā darba sludinājumā. Bet kur to iegūt? Hesburger aicina – Nav darba pieredzes? Iegūsti to pie mums!
Tu iegūsi vērtīgas darba iemaņas, kas noderēs visu dzīvi!
Uzņēmums ciena darbinieku hobijus, kaislības un vēlmi mācīties, tāpēc piedāvā elastīgu darba grafiku, pielāgojot to darbinieka plāniem.
Tev nav jābūt profesionālām iemaņām, lai strādātu Hesburger restorānā – nepieciešamās apmācības nodrošinās un parūpēsies, lai kļūsti par virtuozu restorāna virtuvē un attīsti komunikācijas spējas darbā ar klientiem!
Ja vēlies uzzināt vairāk, apmeklē Hesburger mājaslapu – www.hesburger.lv – sadaļu “Darbs”.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes