14.maijs. Bičevskis: Trenējos kopā ar izlasi un esmu gatavs spēlēt.

14.maijs. Bičevskis: Trenējos kopā ar izlasi un esmu gatavs spēlēt.

14.05.2019

Latvijas izlasē pret Itāliju pirmo spēli šajā Pasaules čempionātā aizvadīs Māris Bičevskis. Viņš ir pieteikts sastāvā pēc tam, kad savainojumu guva centra uzbrucējs Rodrigo Ābols (spēlē pret Šveici pēc Romāna Josi metiena ripas trieciena rezultātā viņam tika lauzts labās rokas rādītājpirksts). Bičevskis divas nedēļas pirs čempionāta tika atskaitīts no valstsvienības kandidātu saraksta, taču pēc tam, kad kļuva skaidrs, ka treniņā gūtās traumas dēļ izlasei nevarēs palīdzēt Kaspars Daugaviņš, viņš tika atsaukts no atvaļinājuma. Pēc vakardienas treniņa Bičevskis sarunā ar Latvijas žurnālistiem sacīja, ka ir trenējies Bratislavā kopā ar pārējiem puišiem, tādēļ būs gatavs šīsdienas mačam pret Itāliju. Viņš atzina, ka pret itāļiem mačs nebūs viegls, taču “vienalga, kas nāk pretī, jāiet un jāspēlē labākā spēle.”

Pēc sākotnējās atskaitīšanas Bičevskis nekur tālu nebija devies, laiku pavadījis ar ģimeni Latvijā, līdz ar to pievienoties izlasei viņam nav bijis problēmu. Vēl pirms atskaitīšanas valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs esot teicis, ka “visādi var būt, tā kā, kad viņš zvanīja, es biju priecīgs”.

Pirmais gads, spēlējot ārpus Latvijas, viņam bijis salīdzinoši viegls, jo komandā priekšā jau bija cits Latvijas hokejists Oskars Cibuļskis, un arī pārējie komandas biedri bijuši atsaucīgi. Salīdzinājumā ar Kontinentālo hokeja līgu, Čehijā netiekot spēlēts “pēc sistēmām”, un spēlētājiem tiekot dota vaļa improvizēt uz laukuma. Tāds hokejs Bičevskim patīkot, “bet man nav problēmu spēlēt arī, ja ir sistēma kā pie Boba, kurā tu zini līdz detaļai, kas tev jādara.”

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes