21.maijs. Bļugers: Izlase visus mačus šajā turnīrā aizvadīja labā līmenī, un visu izšķīra dažas kļūdas

21.05.2019

Par vienu no trim labākajiem spēlētājiem Latvijas izlasē šajā Pasaules čempionātā valstsvienības treneri atzina uzbrucēju Teodoru Bļugeru (vēl arī uzbrucēju Robertu Bukartu un aizsargu Kristapu Sotnieku). Pēc uzvaras pār Norvēģiju (4:1) viņš izteicās, ka pēc zaudētās pirmās trešdaļas komandai izdevās lauzt cīņas gaitu un nodemonstrēt labu hokeju.

Viņaprāt, izlase visus mačus šajā turnīrā aizvadīja labā līmenī, un visu izšķīra dažas kļūdas: “Piemēram, pret Šveici bija viena kļūda, un mēs zaudējām. Protams, arī Zviedriju bija iespējams uzvarēt, taču tur bija savādāka situācija, jo noņēmām vārtsargu. Protams, neizdevās paveikt, ko gribējām – iekļūt ceturtdaļfinālā – un varējām izdarīt vairāk.”

Bļugers arī piekrita, ka ar šo sastāvu turpmākajos gados Latvijas izlase var sasniegt augstākus rezultātus. Viņš uzvēra, ka jau šogad komandai pietrūka tādu spēlētāju kā Zemgus Girgensons un Kapars Daugaviņš: “Ar šo sastāvu, ja vēl atbrauktu viņi, mums būtu labas iespējas tikt turnīrā tālāk.”