AUTO BINGO sadarbībā ar Hesburger

AUTO BINGO sadarbībā ar Hesburger

03.10.2019

No 7. – 11. oktobrim sadarbībā ar Hesburger rīta šovā TIK TIK TIK piedalies spēlē AUTO BINGO un klausies, vai Tava auto numura zīmes 3 cipari pēc kārtas sakritīs ar ēterā nosauktajiem. Ja sakrīt – AUTO bingo! Balvā ik dienu EUR 30,- Hesburger dāvanu karte!

***

AUTO BINGO sadarbībā ar Hesburger.

Šomēnes īpašajā piedāvājumā iecienītais Kebaba burgers tikai 1,95 €!
Pitas maizītē ir mazliet piparota kebaba kotlete, Čedaras siera šķēle, kraukšķīgi ledus salāti, tomāti, ugunīgie halapenjo, sīpoli un Hesburger gardā paprikas un čili majonēze.

Sāc dienu enerģiski ar svaigi grauzdētu kafiju no Hesburger!
Izvēlies melnu kafiju vai kafiju ar pienu visos Hesburger restorānos, ik rītu no restorāna atvēršanas līdz plkst. 11.00 par 0,50€!

Darba dienās no restorāna atvēršanas līdz 11:00 piedāvājam daudzveidīgu brokastu ēdienkarti!
Brokastu sortiments sastāv no sešiem ēdieniem, kas piemēroti dažādām gaumēm – karstās sviestmaizes, burgeri un brokastu tortilja, kartupeļu plācenīši, musli ar zemenēm un jogurtu un protams, rīta kafija vai tēja.

Vai Tu jau lieto Hesburger aplikāciju?
Ar Hesburger aplikāciju veic pasūtījumu iepriekš un saņem uzreiz, ierodoties restorānā! Kā arī saņem savā viedtālrunī leģendāros Hesburger kuponus!

Hesburger zina, cik svarīga ir pirmā darba pieredze – tā veido pārliecību par sevi un savām prasmēm un dod mudinājumu tālākām darba gaitām. Tas ir solis, kas jāsper ikvienam!
Darba pieredzi prasa vai katrā darba sludinājumā. Bet kur to iegūt? Hesburger aicina – Nav darba pieredzes? Iegūsti to pie mums!
Tu iegūsi vērtīgas darba iemaņas, kas noderēs visu dzīvi!
Uzņēmums ciena darbinieku hobijus, kaislības un vēlmi mācīties, tāpēc piedāvā elastīgu darba grafiku, pielāgojot to darbinieka plāniem.
Tev nav jābūt profesionālām iemaņām, lai strādātu Hesburger restorānā – nepieciešamās apmācības nodrošinās un parūpēsies, lai kļūsti par virtuozu restorāna virtuvē un attīsti komunikācijas spējas darbā ar klientiem! Ja vēlies uzzināt vairāk, apmeklē Hesburger mājaslapu – www.hesburger.lv  – sadaļu “Darbs”.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes