Temperatūras Totalizators sadarbībā ar Riepugaraza.lv

Temperatūras Totalizators sadarbībā ar Riepugaraza.lv

26.10.2019

No 7. līdz 31. oktobrim, katru darba dienu ap 8:15 klausies Radio SWH rīta šovu “Tik Tik Tik” un prognozē gaisa temperatūru kādā no Latvijas pilsētām.

Ēterā tiks paziņota viena no Latvijas pilsētām un Jums būs jānosaka kāda gaisa temperatūra šajā pilsētā varētu būt šovakar plkst. 19:00 (PIEKTDIENĀS GAISA TEMPERATŪRU PROGNOZĒ UZ SVĒTDIENAS 19:00) (celsija grādos ar vienu ciparu aiz komata piemēram +7,7 grādi). Lai piedalītos konkursā jums sava prognoze ir jāiesūta caur zemāk esošo formu.

Atbilžu variantus var iesūtīt katru darba dienu no plkst. 8:15 līdz plkst. 13:00. Pareizā gaisa temperatūras prognoze būs pieejama: http://www.meteo.lv/meteorologijas-operativa-informacija

Katru dienu finālam kvalificējas precīzais atbilžu variants vai vistuvākais attiecīgajā dienā. Ja vienā dienā ir vairāki precīzu atbilžu iesūtītāji, tad finālam kvalificējas visātrāk iesūtītā precīzā prognoze. Katru dienu pieņemsim arī divus zvanītājus ēterā, kas varēs sniegt savu prognozi uz plkst. 19:00. Ja prognoze būs precīza, tad tiek garantēta vieta finālā. Otrais zvanītājs nedrīkst sniegt tādu pašu prognozi kā pirmais zvanītājs.

Finālā, 1. novembrī, tiks izlozēts viens no visiem finālistiem, kas balvā saņem galveno Grand Prix balvu – JAUNU ZIEMAS RIEPU KOMPLEKTU NO RIEPUGARAZA.LV.

Vārds   
E-pasts   
Tālrunis   
Prognoze 
 
 


7 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Arta
4 gadi

Labdien,temperatūras totalizatora noteikumos minēts,ka no pareizi iesūtītajām atbildēm uzvar visātrāk nosūtītā.Kāpēc otrdienas rītā no visām pareizajām atbildēm uzvarētājs tika izlozēts?

Edgars
4 gadi

Nu tā jau ir, ka loterija godīga liekas tikai tās uzvarētājam.

Ivars
4 gadi

Diemzel arhiva nav pieejams 11. oktobra TIK TIK TIK raidijums. Vai par 10. oktobri kads bija izteicis pilnigi precizu prognozi?

Sigita
4 gadi

Man ir ierosinājums-pie ikrīta uzvarētāja nosaukšanas,pasakiet laiku,cikos prognoze iesūtīta. Jo būs nedaudz ticamāk un interesantāk

Kristine
4 gadi

Aluksne 1,7

Gļebs
4 gadi

-1,3


Aktualitātes