Tie tik būs Ziemassvētki!

Tie tik būs Ziemassvētki!

13.12.2019

Ziemassvētki ir apvīti ar leģendām, ticējumiem, un dīvainu patēriņa mistiku, kas sagādā prieku gan bērniem, gan pieaugušajiem.

No 16. līdz 20. decembrim Rīta šovā TIK TIK TIK sadarbībā ar diētiskās gaļas veikaliem Tītariņš spēlēsim spēli “Tie tik būs Ziemassvētki!”. Konkursa laikā iepazīsim cilvēkus un viņu domas par visu, kas saistīts ar Ziemassvētkiem. Ātrums, spriedze, pavisam normāli, dīvaini un pat reizēm ļoti personiski jautājumi, uz kuriem spēles dalībniekiem jāatbild nekavējoties. Nav pat sekunde, lai padomātu. Divi zvanītāji viens ar otru sacenšas par zibenīgākām un labākām atbildēm par Ziemassvētku tēmu.

Dienas uzvarētājam balvā vesels tītars svētku galdam 50 EUR vērtībā no diētiskās gaļas veikaliem Tītariņš.

***

Sagādā svētku galdu sev, draugiem un radiem ar veselu tītaru no diētiskās gaļas veikaliem Tītariņš. Veikalos Tītariņš Jūs varat iegādāties truša,pīles,zoss un tītara gaļas izstrādājumus! Veikali Tītariņš atrodas Rīgā, Zemitāna laukumā 1, Avotu ielā 2 un  jaunais veikals Rīgas centrā – Brīvības ielā 72 -, veikalu adreses internetā titars.lv. Jā! Izvēlies veselu tītaru svētku galdam veikalos Tītariņš.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes