TIEŠRAIDE no Sieviešu dienas rallija!

TIEŠRAIDE no Sieviešu dienas rallija!

05.03.2020

Šo sestdien, 7. martā, par godu visām Latvijas dāmām norisināsies ikgadējais „Sieviešu dienas rallijs”.

Arturs Krūzkops, Juta Jazz, Lelde Dreimane, Edgars Barbaks un Ieva Brante jau no 8:00 rītā Radio SWH tiešraidē no Modes un izklaides centra Rīga Plaza stāstīs par aktuālo un plānoto Rallija dienā. Šogad esam gatavi rūpēties par drošību un kārtību rallija laikā, ceļā sūtot #SWHpolicija ekipāžu ar inspektorēm Dejus, Rozentāli un Lapsiņu. Sazvanīšanās ar ēteru un sodu kvīšu izrakstīšana garantēta!

Arī šogad “Sieviešu dienas rallija” ietvaros būs Radio SWH uzdevumi, kuros ar atjautību un radošumu būs iespēja iegūt papildus punktus. Šie var būt izšķirošie punkti, lai tieši tava komanda kāptu uz goda pjedestāla.

Radio SWH būs parūpējies par interesantiem ētera piedzīvojumiem arī pārējiem klausītājiem – intervijas un joki, provizoriski rallija rezultāti un prognozes, īpašas akcijas un konkursi sadarbībā ar mūsu draugiem no Modes un izklaides centra Rīga Plaza – juvelierizstrādājumu veikalu tīklu Jahonts, apavu veikalu GABI, apģērbu veikalu Monton un mobilo telefonu un aksesuāru veikalu Evelatus -, sveicienu nodošana ekipāžām, izmisušu vīru zvanu translēšana, lai precizētu, kā jāieslēdz veļas mašīna, kur atrast kreiso zeķi, vai kas jādara, ja bērns neēd putru, un, protams, video translācija Radio SWH mājaslapā, lai pastiprinātu klātbūtnes sajūtu un nepalaistu garām nevienu niansi!

1 Komentārs
Inline Feedbacks
View all comments
Ingus Sproģis
3 gadi

Sveiciens komandai -Pavasaris galvā!Sieviesu dienas rallijā! Mīlam jūs meitenes.,dāmas un sievietes…No Draugiem, bērniem un vīriem,esam ar Jums…


Aktualitātes