Samanta un viņas POWER nākamā gada Eirovīzijā un šīs vasaras jaunajā hitā

Samanta un viņas POWER nākamā gada Eirovīzijā un šīs vasaras jaunajā hitā

22.05.2020

Pēc Latvijas Televīzjas paziņojuma par to, ka 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē Latviju pārstāvēs Samanta Tīna, mūziķe saviem klausītājiem un atbalstītājiem piedāvā savu jaunāko singlu un videoklipu “I got The Power”.

Singla mūzikas autori ir pati Samanta Tīna un NiklāvZ, savukārt vārdus ir sarakstījusi Aminata. Abas mūziķes jau veiksmīgi ir sadarbojušās singla “Still Breathing” radīšanā. Tieši ar šo dziesmu Samanta Tīna izcīnīja tiesības pārstāvēt Latviju 2020.gada Eirovīzjas dziesmu konkursā šā gada maijā. Kā zināms, Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad tika atcelts un dziesma “Still Breathing” uz lielās skatuves neizskanēja, bet ņemot vērā lielo klausītāju atsaucību visā Eiropā un arī ārpus tās, Samanta Tīna ir radījusi jaunu dziesmu un videoklipu “I got The Power”, paužot savu attieksmi pret sieviešu skaistuma stereotipiem.

“Sabiedrība mums uzspiež stereotipus un globālus rāmjus par to, kādai ir jāizskatās skaistai sievietei. Glancētie žurnāli un sociālie mediji, publicējot perfekti apstrādātas fotogrāfijas, tos vēl vairāk kultivē un raisa sievietēs maldīgus priekšstatus par to, kas ir skaisti! Šī rezultātā pētījumi liecina, ka ap 70% sieviešu nav apmierinātas ar to, kā viņas izskatās un tikai 4% sieviešu sevi uzskata un atzīst par skaistām,” stāsta Samanta Tīna. “Patiesībā skaistums nav stāsts par ārējo izskatu, tas ir stāsts par mūsu iekšējo pasauli un attieksmi pašām pret sevi – justies skaistam nav nekāda sakara ar to, kā mēs izskatāmies! Ar šo dziesmu vēlos pateikt katrai sievietei, lai viņa necenšas līdzināties kādam ārējam etalonam vai fotošopā radītai Instagram zvaigznei, jūs katra esat vienīgais etalons pati sev! Esat dažādas un pašas – mīlēt sevi ir labākā revolūcija! “

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes