“Dāma vai kungs?” sadarbībā ar Oilio ķirbju sēklu eļļu

“Dāma vai kungs?” sadarbībā ar Oilio ķirbju sēklu eļļu

10.12.2020

Kungs vai dāma? Dāma vai kungs? Piedalies, jo šī ir vienīgā radio spēle, kurā laimē tikai tāpēc, ka Tu esi tas, kas Tu esi! No 14. līdz 18. decembrim ik dienu ap plkst. 12:40 kopā ar Fredosaurus Rex un SIA “Eļļas Grupa”, kura piedāvā Oilio ķirbju sēklu eļļu, meklēsim nejaušu veiksminieku, kuram tiks dienas balva – Eļļas dažādām gaumēm!

***

SIA “Eļļas Grupa” piedāvā Oilio ķirbju sēklu eļļu, kura iegūta no Štīrijas ķirbju šķirnes sēklām. Lai iegūtu 1 litru eļļas, ir nepieciešami apmēram 40 Štīrijas ķirbji. Satur A, B1, B2, B6, C, D, E un K vitamīnus, magniju, dzelzi, kalciju, kā arī Omega-3 un 6.

Svētkos un ikdienā īpaši ir iecienīta tradicionālā Štīrijas salātu mērce. Eļļai ir intensīvs riekstu aromāts. Daži pilieni ķirbju sēklu eļļas piešķir riekstu garšu desertiem. Lietojot kā cepamo eļļu kopā ar citu cepšanai paredzēto eļļu, produkti iegūst patīkamu riekstu aromātu.

Ķirbju sēklu eļļu OiliO var iegādaties TOP, ELVI un CITRO veikalos. Decembrī TOP veikalos notiek akcija, eļļu var iegadāties par īpaši izdevīgām cenām.

Gatavot ēdienus ar Ķirbju sēklu eļļu OiliO ir lieliska ideja Ziemassvētku un Jaunā gada galdam!

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes