21.maijs. Hārtlijs: Žēl, ka nebija skatītāju, viņi būtu nocēluši arēnai jumtu!

21.maijs. Hārtlijs: Žēl, ka nebija skatītāju, viņi būtu nocēluši arēnai jumtu!

24.05.2021

Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc uzvaras (2:0) pār Kanādu uzteica vārtsargu Matīsu Kivlenieku, kurš vairākkārt “noturēja komandu spēlē”, un atzina, ka ļoti svarīgi bija pirmajiem gūt vārtus: “Mēs negribējām nonākt iedzinēju lomā. Pretiniekiem ir daudz gados jaunu, talantīgu spēlētāju, un mēs zinājām – ja viņi izvirzīsies vadība, spēle var kļūt vēl ātrāka. Tādēļ pēc abiem gūtajiem vārtiem mēs, ja ne gluži kontrolējām mača gaitu, tad zinājām, kādu spēles stilu piekops Kanāda, un tas mums paīdzēja labāk sagatavot aizsardzību.”

Hārtlijs izteicās, ka viņam uzvara pār savas dzimtenes – Kanādas – izlasi nekādas īpašas emocijas neizraisa, jo šobrīd viņš vada Latvijas valstsvienību, līdz ar to viņš velta visas pūles, lai palīdzētu tai kļūt arvien labākai. Turklāt Hārtlijs jau ar mūsu komandu spēlēja pret Kanādu pirms trim gadiem Dānijā, kad Konors Makdevids papildlaikā guva vārtus, un pretinieki izcīnīja uzvaru. “Šoreiz mērķis bija sākt uz pozitīvas nots, tas izdevās un esmu lepns par puišiem,” piebilda Hārtlijs.

Treneris prognozēja, ka iekļūšanai ceturtdaļfinālā būs nepieciešams izcīnīt 12 punktus, un tad var notikt jebkas: “Tā būs viena spēle, labs vārtsarga sniegums, pāris gūti vārti vairākumā, pāris veiksmīgi goli, un piepeši tu jau esi pusfinālā. Taču, nedrīkst skriet notikumiem pa priekšu. Mums vēl priekšā ir sešas spēles, uzvara pirmajā mačā ir solis pareizajā virzienā, un mums tādā pašā garā jāturpina.”

Hārtlijs prognozēja, ka nākamā spēle pret Kazahstānu nebūs viegla: “Tā pamatā ir Astanas “Baris” komanda, es šos spēlētājus ļoti labi zinu, un viņi ir spēcīgi. Mums tā būs otrā spēle divās dienās, tādēļ ir jāatjauno spēki.”

Treneris arī atzina, ka vienīgā skumjā lieta šodienas mačā bija tā, ka tas tika aizvadīts tukšu tribīņu priekšā, jo “viņi būtu nocēluši arēnai jumtu”!

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes