29.maijs. Biļetes uz Latvijas-Vācijas spēli maksās 110 eiro

29.maijs. Biļetes uz Latvijas-Vācijas spēli maksās 110 eiro

29.05.2021

Biļetes uz Pasaules čempionātu sāks tirgot pirmdien, un tās varēs iegādāties uz katru spēli atsevišķi, tā šodien preses konferencē pavēstīja turnīra organizācijas komitejas vadītājs Edgars Buncis. Biļešu cenas būs sekojošas:

  • Grupu turnīra pēdējā diena – 110 eiro
  • ceturtdaļfināls 165 eiro
  • pusfināls 220 eiro
  • bronzas spēle 280 eiro
  • fināls 340 eiro.

Saskaņā ar Bunča teikto, viena reizē netiks tirgotas vairāk par divām biļetēm, katra no tām būs personalizēta, un čempionāta spēles drīkstēs apmeklēt tikai tās personas, kuru sadarbspējīgais sertifikāts apliecinās, ka tās ir pabeigušas pretkoronavīrusa vakcinācijas procesu vai pārslimojušas Covid-19. Sertifikātu varēs iegūt jaunveidojamajā vietnē “covid19sertifikats.lv”, biļetes būs derīgas tikai kopā ar to.

Skatītāji abās spēļu arēnās tiks izsēdināti, ievērojot epidemioloģiskās prasības, viņi savas fiksētās sēdvietas maču laikā un arī pārtraukumos drīkstēs atstāt tikai, lai apmeklētu labierīcības, ēdieni un dzērieni hallēs netiks tirgoti.

Runājot par ārzemju līdzjutēju iespējām apmeklēt Pasaules čempionātu, Buncis uzsvēra, ka to varēs fani no tām valstīm, kuras ir Covid drošajā sarakstā un ieceļotājiem no kurā nav jādodas desmit dienu karantīnā. No meistarsacīkšu dalībniecēm tajā atrodas tikai Lielbritānija, taču, iespējams, jaunnedēļ šis saraksts varētu tikt papildināts.

Tikmēr, attiecībā par augstajām biļešu cenām, Starptautiskās ledus hokeja federācijas prezidents Renē Fāzels atzina, ka šāds lēmums pieņemts, lai kaut daļēji segtu Pasaules čempionāta rīkošanas izmaksas, kas mērāmas aptuveni 20 miljonu eiro apmērā.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes