“Anatolija noslēpums” sadarbībā ar Rimi

“Anatolija noslēpums” sadarbībā ar Rimi

16.07.2021

Katru rītu no 19.-23. jūlijam pēc “Sporta Ziņām” ap plkst. 8.30 atklāj “Anatolija Noslēpumu” par olimpisko sportu un laimē EUR 50,- dāvanu karti no Rimi.

Vai tu sper pirmos soļus pretī veselīgiem paradumiem? Bet varbūt tiecies uz jauniem sportiskajiem rekordiem? Tu noteikti zini, kāds spēks slēpjas draugu uzmundrinājumā! Mūsu visu uzmundrinājums jau pavisam drīz būs vajadzīgs tiem, kuri šogad dodas uz Tokiju! Šoreiz Olimpiskās spēles notiks bez skatītāju klātbūtnes, tāpēc komandas sajūtai, kas dod spēku un iedvesmo, šogad būs sevišķi liela nozīme. Komanda – tie ir ne tikai sportisti un viņu treneri. Tie ir arī fani, kuru ticība sportistu spēkiem un aktīvais atbalsts pat visgrūtākajos brīžos iepludina jaunu enerģiju komandas asinsritē. Tāpat kā olimpieši iedvesmo mūs pārmaiņām un labākai rītdienai, nu pienākusi mūsu kārta atbalstīt un iedvesmot viņus, atgādinot, ka kopā mēs esam stiprāki.

Ievies olimpieša spēku savā ikdienā arī tu! Iedvesmojies no Rimi Gardēžu radītajām receptēm rimi.lv, izvēlies augļus un dārzeņus ar olimpiskajām uzlīmēm Rimi veikalos, turi īkšķus un sasniedz jaunas virsotnes kopā ar Latvijas olimpiešiem!

Rimi – Tavs un Latvijas Olimpiskās komandas oficiālais iedvesmotājs.

1 Komentārs
Inline Feedbacks
View all comments
Ilze
1 gads

1998.gadā


Aktualitātes