2021. gada Radio SWH TOP40 triumfē grupas – Coldplay, Prāta Vētra un Instrumenti!

2021. gada Radio SWH TOP40 triumfē grupas – Coldplay, Prāta Vētra un Instrumenti!

31.12.2021, Foto: Coldplay publicitātes fotogrāfija

Lai gan piesardzība pavadījusi gandrīz katru 2021. gadā, gan pašmāju, gan pasaules mūzikas industrijas pārstāvji nav snauduši, bet gan parūpējušies par neskaitāmiem hitiem, kas priecējuši savus klausītājus un kvēlākos fanus. Kā ierasts, “Radio SWH” gada nozīmīgākajā topā iekļuvušas 40 dziesmas, kuru vidū ir pasaules grandi – “Coldplay”, “Ed Sheeran”, “Adele”, kā arī pašmāju atpazīstamākās grupas un mūziķi, piemēram, “Prāta Vētra”, “Instrumenti”, “Dons”, “Mesa” un citi.

2021. gada topa virsotnēs jeb pirmajās trīs vietās triumfē tieši grupas. Pirmo vietu ieņem “Coldplay” ar dziesmu “Higher Power”. Nesenā intervijā grupas solists Kriss Mārtins atklāja, ka pēdējāis “Coldplay” albums varētu iznākt jau 2025. gadā, ziņo BBC. Savukārt godpilno topa otro vietu ieņem pašmāju populārā grupa “Prāta Vētra” ar dziesmu “Karuseļi”. Jāpiemin, ka aizvadītājā gadā “Prāta Vētra” izdeva jaunu albumu “Gads bez kalendāra”. Trijotni noslēdz grupa “Instrumenti” ar dziesmu “Paraksts”, kuri daudziem atmiņā paliks ar grandiozajiem koncertiem vasaras izskaņā Daugavas stadionā.

“Radio SWH” mūzikas topā, kas tiek veidots jau kopš 1993. gada, kopumā atrodamas 23 ārzemju mūzikas dziemas, kuru starpā ir “Olivia Rodrigo” ar dziesmām “Drivers Licence”, “Deja Vu” un “Good 4 U”, “The Weeknd” ar dziesmu “Save Your Tears”, “Ed Sheeran” ar dziesmām “Bad Habits”, “Shivers” un “Afterglow”, “Adele” ar “Easy On Me”, “Elton John & Dua Lipa” ar hitu “Cold Heart (PNAU remix)”. Tāpat starp ārzemju izpildītājiem atrodami tādi mūziķi kā “The Kid Laroi”, “Calvin Harris”, “Tiesto”, “Noep” un citi.

Savukārt pašmāju mūziķi iekļuvuši ar 17 dziesmām. To vidū “ZeBrene & Aija Andrejeva” ar dziesmu “Šamanis”, grupa “Astro’n’out” ar dziesmu “Lidmašīnas režīmā”, “Raum” ar “Jumts brauc”, “Labvēlīgais Tips” ar dziesmu “Es gribu būt tievs”, “Dons” ar “Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”, “Marta” ar “Dejot”, “Mesa” ar dziesmu “Tuvāk tev” un daudzi citi.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes