Astrologs Andris Račs: “Atslēgas vārds jaunam gadam būtu – apvienoties!”
Ar dziesmu par dzīvi

Astrologs Andris Račs: “Atslēgas vārds jaunam gadam būtu – apvienoties!”

31.12.2021, Foto: Publicitātes fotogrāfija

Uz jautājumu par to, kā cilvēkiem atgriezt ticību gaišai un saulainai nākotnei, dzīvojot pandēmijas apstākļos, raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” dzīves un dabas vērotājs, astroloģijas skolotājs Andris Račs atzīst: “Es personiski neesmu sajucis prātā pa šiem diviem gadiem. Katru mīļu, brīvu brīdi es eju ārā.” Tāpat astrologs raidījumā skaidro atslēgas vārdu jaunajam gadam, kā arī – kam 2022. gads būšot vieglāks.

Račs norāda, ka šobrīd, gada tumšākajā laikā, doties ārā, iespējams, nav tik iedvesmojoši, taču dienas atkal kļūst garākas. Turklāt laika baudīšau ārā var savienot ar praktiski jebkādu dzīves režīmu: “Paskaties ārā uz debesīm, ieraugi, ka viss ir liels, paskaties uz sauli, aizej papeldies. Tas ir tas, ko es iesaku.” Astrologs uzskata, ka pandēmijas grūtais posms ir sāpīgs, evolucionārs etaps cilvēces attīstībā, kas prasa mainīt ieradumus.

Savukārt, lūkojoties jaunā gada virzienā, Račs norāda, ka ļoti viegli būs tiem, kas nejutīsies vieni: “Kā nejusties vieniem? Nav jau tikai obligāti mīļotais cilvēks. Tā ir piederība pie kaut kā.” Turklāt tas nozīmējot arī uzticēšanos. “Tas kaut kas, kurā es būšu iekļauts, par mani neaizmirst,” tā astrologs. Viņš piebilst, ka arī sociāli aktīviem cilvēkiem būs vieglāk, norādot, ka atslēgas vārds jaunam gadam būtu – apvienoties. Tai skaitā ekonomiski. Račs kā piemēru min uzņēmējus: “Tie, kas apvieno, viņi šobrīd veido to mistisko vidējo algu un to mistisko IKP, kuru daudzi nejūt.” Astrologs norāda, ka šiem uzņēmējiem ir izaugsme, jo viņi domā latvietim netipiski: “Latvietis domā tā individuāli, bet mums blakus ir tautas, kas vienmēr viens otru stutē. Man, piemēram, vienmēr ir prieks, ja kādam ir labi.”

Domājot par pandēmijas beigām, Račs norāda uz pacietību: “Liekas, ka piepildīsies mazāk optimistiskais scenārijs – kad vēl līdz 2023. gada vidum mums tā pacietība būs vajadzīga pasaulei. Cerēsim, ka būs ātrāk.”

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes