“Perfekts pārdevējs” sadarbībā ar HalfPrice

“Perfekts pārdevējs” sadarbībā ar HalfPrice

25.04.2023

Labs pārdevējs cenu uzreiz sadala uz pusēm. No 24. līdz 28. aprīlim Radio SWH rīta šovā Tik tik tik, ap plkst. 8:10, spēlējam spēli “Perfekts pārdevējs”.
Esi asprātīgs un iznesīgs, un ik rītu tiec pie kupona 50 eiro vērtībā no HalFPrice. HalFPrice- tūkstošiem izdevīgu zīmolu pirkumu vienuviet. No 28.04. Akropole Alfa.

Calvin Klein, Michael Kors, PINKO, Reebok, FILA, VALENTINO, PRADA, Chloe, MOSCHINO un daudzi citi no vairāk kā 3000 pazīstamiem zīmoliem vienuviet. HalfPrice ir atlaižu koncepts, pateicoties kuram jums pieejami pasaulē pazīstamu zīmolu produkti par cenām, kuras nevar neiemīlēt! Mode, skaistums, luksusa zīmoli, kaut kas arī mājai un sportam! Mūsu mazumtirdzniecības koncepts ir OFF-PRICE. Tas nozīmē, ka mēs piedāvājam vislabāko cenas un kvalitātes attiecību. Mūsu komanda sadarbojas ar zīmoliem un dizaineriem no visas pasaules. Pateicoties tiem, Tu vari ietaupīt līdz pat 80%, pērkot zīmolu produktus HalfPrice. Tiekamies 28. aprīlī pirmajā HalfPrice veikalā Latvijā tirdzniecības centrā AKROPOLE Alfa!

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes