13.maijs. Ābols: Pārāk daudz metām Šilovu zem tanka
Pasaules čempionāts hokejā

13.maijs. Ābols: Pārāk daudz metām Šilovu zem tanka

13.05.2023

Arī Latvijas izlases kapteiņa asistents Rodrigo Ābols pēc zaudējuma ar 1:2 mačā pret Slovākiju atzina, ka otro spēli pēc kārtas ātri zaudētie vārti ir pašu neuzmanība, un tā esot grūti spēlēt. Viņš uzsvēra, ka daudzos momentos komandu glāba vārtsargs Artūrs Šilovs, kurš tika atzīts par mača labāko spēlētāju Latvijas valstsvienībā, un komandas biedri esot ļāvuši pretiniekiem pārāk daudz ātro pretuzbrukumu.

Savukārt par saviem gūtajiem vārtiem Ābols atzina, ka tajā epizodē neuzmanīgi nospēlēja pretinieku uzbrucējs, viņš esot pēdējiem spēkiem aizskrējies vienatnē pret vārtsargu un guvis vārtus.

Uzbrucējs piebilda, ka slovāki spēlēja vienkāršu amerikānisku hokeju, taču Latvijas izlase, īpaši pirmajā trešdaļā, nav spējusi nolasīt konkrētās situācijas un darbojusies pārāk vienveidīgi. “Otrajā periodā mēs sākām spēlēt pārliecinošāk ar ripu, vienkāršāk, drošāk līdz ar to bija momenti uzbrukumā,” piebilda Ābols. Viņš arī uzsvēra, ka turnīrs ir īss, līdz ar to nav laika pārdzīvot par neveiksmēm, “izanalizējam kļūdas, skatāmies, ko varam darīt, un ejam tālāk.”

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes