27.maijs. Daugaviņš: 40 minūtes bijām labāki, bet Kanāda ir kā haizivs, kas sajūt asinis un tevi apēd

27.maijs. Daugaviņš: 40 minūtes bijām labāki, bet Kanāda ir kā haizivs, kas sajūt asinis un tevi apēd

27.05.2023

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc zaudējuma pusfinālā ar 2:4 Kanādai atzina, ka nevienam nav patīkami zaudēt taču puišiem nav, ko sev pārmest. “Cīnījāmies tāpat kā visas pēdējās spēles, pašaizliedzīgi spēlējām. Ja godīgi, man likās, ka 40 minūtes mēs spēlējam labāk nekā Kanāda. Arī trešajā periodā viņi izmantoja divus momentus, bet Kanāda ir kā haizivs, kas sajūt asins un tevi apēd. Žēl, hokejs ir tāda spēle, kur jābūt arī veiksmei,” sacīja kapteinis, piebilstot, ka otrie zaudētie vārti bija neveiksmīgi, taču tajos nav, ko vainot. “Vai mēs mestu no tāda leņķa? Diez vai, es točna nemestu, bet viņiem tas ir asinīs, no bērnības audzināts. Tāpēc viņiem kaut kad tādi goli iekrīt.”

Daugaviņš piekrita, ka komandu otrajā trešdaļā no ritma izsita daudzie noraidījumi: “Ir spēlētāji, kuri spēlē vairāk, ir, kuri mazāk. Tas izsit ritumu visai komandai, bet mums arī bija daudz vairākumi, tā ka nevar teikt, ka tiesāšana bija tikai uz vienu pusi. Protams, bija lēmumi, kur vienādās situācijās bija dažādi lēmumi, bet negribu kritizēt tiesnešus. Man galvā jau ir gatavošanās rītdienai.” Ar emociju atgūšanu, viņaprāt, problēmu nebūs – “labi, ka ir īss periods, kurā mums ir jāaizbrauc uz viesnīcu, jāpaēd un jāpaguļ. Jūs taču redzējāt, kas notiek tribīnēs, cilvēki ir atbraukuši, samaksājuši lielu naudu, draugi, ģimenes, visa Latvija mūs atbalsta. Mēs to jūtam, un spēki paši atnāks, lai sagādātu pēdējo festivālu Latvijai. Atmosfēra ir kā mājās. Ir milzīgs prieks, ka kanādieši sēž lielām acīm un pēc spēles saka, ka Latvija ir labākā hokeja valsts pasaulē!”

“Kurš gaidīja, ka mēs te vispār būsim, tāpēc tas ir jāizmanto,” par rītdienas spēli par bronzas medaļām piebilda Daugaviņš.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes