“Ko Jančuks teica?” sadarbībā ar Druskininku Akvaparku

“Ko Jančuks teica?” sadarbībā ar Druskininku Akvaparku

25.05.2023

Sadarbībā ar Druskininku Akvaparku starptautiskajā bērnu aizsardzības nedēļā no 29.maija līdz 2.jūnijam rīta šovā “TIK TIK TIK” plkst. 7:45 aicinām ikvienu pieaugušo atminēt, ko radio Jančuks teica par vienu vai otru visnotaļ eksistenciālu jautājumu.

Ik dienu starp pareizo atbilžu autoriem izlozēsim vienu, kam tiks Druskininku Akvaparka dāvanu karte 50 eiro vērtībā.

– Lietuvas ūdens atrakciju parks Druskininkos nevienu neatstās vienaldzīgu.
– Ūdens atrakciju parks vilina ar jautrību un neaizmirstamu pieredzi

Druskininku ūdens atrakciju parks piedāvā tropu karstumu visa gada garumā, mirdzošus zilus baseinus, reibinošus slidkalniņus, brīvi krītošas sajūtas un ūdens virpuļus. Bet lejā spēcīgos vējus nomainīs viegla brīze. Droši baseini un lieliskas atrakcijas bērniem. Turpat blakus burbuļojošas burbuļvannas, kas nomierina prātu, tvaika pirtis un saunas, kas atslābina ķermeni, un pašplūsma lejup pa lēnu upi ir tīra meditācija. Ļaujieties bezgalīga prieka virpulim!

Bērnu zonā tiek piedāvāta nebeidzama izklaide: maigas, īstas jūras smiltis, kas tik patīkami kutina papēžus, silts minerālūdens, kas ir tikpat minerālvielām bagāts kā Baltijas jūra, kāpšanas siena, slidkalniņi, pērtiķu tilts, noslēpumainas alas un džungļu tēmā veidoti dekori, kas radīs īpašu noskaņu.

Mēs neatklāsim visus noslēpumus – nāc uz ūdens atrakciju parku Druskininkos, un tu to pats redzēsi!
Sīkāku informāciju atradīsiet akvapark.lt

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes