Tiešraide no Siguldas zelta rudens atklāšanas svētkiem “Rudens karaliste”

Tiešraide no Siguldas zelta rudens atklāšanas svētkiem “Rudens karaliste”

20.09.2023

Sigulda ir pazīstama ar savu zelta rudeni, un mēs aicinām tevi 23. septembrī pievienoties zelta rudens atklāšanas svētkiem “Rudens karaliste” Siguldā. Ja šoreiz neizdodas apmeklēt Siguldu, tad pieslēdzies Radio SWH tiešraidei no svētku epicentra – Siguldas Pils kvartāla. Jau no pulksten 14.00 līdz 18.00 Edgars Barbaks un Juta Jazz radīs svētku noskaņu radio ēterā, piedāvājot sarunas ar Siguldas novada uzņēmējiem un īpašajiem viesiem.

Pateicoties unikālajai dabai, izteiksmīgajam reljefam un gleznainajam Gaujas plūdumam, tieši Siguldas apkārtne jau vairākus gadsimtus tiek dēvēta par vienu no skaistākajām vietām, kur vērot rudens krāsu spēles dabā. Lai atzīmētu zelta rudens sākumu visā Latvijā, Siguldas novads aicina uz aizraujošu rudens atklāšanas pasākumu – “Rudens karalistes svētki”.

“Rudens karalistes svētki”, atklājot zelta rudens baudīšanas laiku Siguldas novadā, norisināsies 23. septembrī Siguldas Pils kvartālā, kur gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša notikumu un izklaižu programma visas dienas garumā. Jau no paša rīta arī šogad darbosies mākslas, dizaina un amatnieku tirgus. Šis pasākums pulcēs amata meistarus no visas Latvijas, īpaši izceļot Siguldas novadā radīto preču un pakalpojumu plašo un daudzveidīgo piedāvājumu.

Pasākumā varēsim iepazīt Siguldas novadu caur īpaši sagatavotām skatuviskām prezentācijām, kā arī īpaši pārsteigumi un aizraujoši piedzīvojumi gaidīs mazākos karalistes viesus.

Par karaliski bagātīgām maltītēm un īstenu gardēžu cienīgu ēdienu rūpēsies Street food zonas meistari, bet vakara noslēgumā ikviens ir gaidīts uz grupas BET BET koncertu Siguldas Pils paviljonā.

Rudens karalistes norises caurvīs ne tikai pašu pasākuma dienu, bet būs aktuālas arī visu oktobri, kurā vietējie uzņēmēji pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs sagatavojuši karaliskus piedāvājumus lieliskai atpūtai un gardai maltītei visa novadā.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes