Radio SWH Latvijas novadu izziņas tūre

Radio SWH Latvijas novadu izziņas tūre

16.04.2021

No 5. maija līdz 21. maijam Radio SWH, svinot savu 28 gadu dzimšanas dienu, dosies Latvijas novadu izziņas tūrē, apciemojot 16 Latvijas pilsētas un novadus un pietuvinot mūziku saviem klausītājiem.

Maija mēnesī Radio SWH jeb tautā dēvētais “Oranžais rādžiņš” nolēmis savus svētkus svinēt, ar unikālo radio mobilo studiju apceļojot Latviju un iepazīstot Latvijas novadu sniegtās iespējas, skaisto dabu un pats svarīgākais – satiktu savus klausītājus.

Mēs paspējām šī gada laikā uzbūvēt jaunu, modernu pārvietojamo radio studiju, un tagad varam aizbraukt uz jebkuru mūsu zemes nostūri un raidīt no turienes. Vai tas būtu meža vidus, ezera krasts, tirgus laukums vai sporta stadions, ” stāsta AS “Radio SWH” valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics. “Maijā būsim svaiga gaisa radio, būsim Dzimtenes radio!”.

Latvijas novadu izziņu tūres laikā 16 dienās tiks apciemotas 16 pilsētas un novadi – Ventspils un Ventspils novads, Grobiņas, Saldus, Bauskas, Valmieras, Gulbenes, Madonas, Saulkrastu, Limbažu, Salaspils, Ķekavas un Olaines novadi, kā arī Cēsis, Sigulda un Ādaži. Tūres ietvaros katru dienu Radio SWH translēs iespaidīgus rīta šovus, kurās piedalīsies spožās un vienmēr enerģiskās Radio SWH ētera personības – Sanda Dejus, Kaspars Breidaks, Juta Jazz, Andris Freidenfelds, Artis Dvarionas, Arturs Krūzkops, Ligita Mieze un Edgars Barbaks.

Radio SWH kopā ar sadarbības pilsētu pašvaldībām, Volkswagen Komerctransports, Circle K un Hesburger ievēros visus nepieciešamos epidemioloģiskos ierobežojumus un saglabās drošību!