Kur ir rūķis? Rūķi, kur tu esi? Es noķeršu rūķi! Tu vari slēpties, rūķi, bet agrāk vai vēlāk tevi noķers! Tveram rūķi!

No 18.līdz 22.decembrim notiek vislatvijas rūķa medības… ar ekrānšāviņiem!

RŪĶIS

Ikvienam ir iespēja tikt pie gardas balvas no Oscar Fish, atliek tikai notvert rūķi. Rūķi var notvert Radio SWH mājas lapā, īpašā akcijas sadaļā, un Radio SWH facebook kontā, kur ik pa brīdim parādīsies rūķis. Tajā brīdī jātaisa screenshots, un rūķa bilde kopā ar pantiņu jāievieto savā facebook kontā ar mirkļbirku #swhrukis.

Katru dienu akcijas laikā rīta šova dīdžeji lasa spilgtākos pantiņus un izlozē no visiem rūķa notvērējiem vienu, kurš iegūs savā īpašumā dienas balvu – gardumu grozu no Oscar Fish.

Rūķu foto-trofejas pētīsim ik rītu ap plkst. 8:40

 

 

Islandes zivju pārstrādes uzņēmums, kurā tiek ražota daļa no SIA Oscars fish produktiem, tika dibināts 1980. gadā. Uzņēmums ražo saldētas un svaigas jūras veltes tam piederošā specializētā rūpnīcā, kas atrodas netālu no Reikjavikas.
Islandes ūdeņi ir vieni no tīrākajiem ūdeņiem pasaulē.
Zivis lielākoties tiek iepirktas no nelieliem zvejas kuteriem, kas katru vakaru piestāj krastā un zivis zvejo ar līnijāķiem, izvelkot katru zivi atsevišķi. Tāda pārbaudīta metode, kas ļauj katru fileju aprūpēt īpaši, jo zivis netiek saspiestas un to filejas tāpēc ir gaišas un smaržīgas.
Pārstrādes procesā netiek izmantotas piedevas, tāpēc gala produkts ir 100% dabīgs. Visi produkti ir svaigi saldēti. Pielietojot īpašu saldēšanas metodi, tiek panākts, ka atlaidinātas zivis un jūras veltes ir tikpat svaigas un sulīgas kā tikko nozvejotas.
Oscars fish produktiem ir piešķirts MSC sertifikāts, kas nozīmē, ka zveja tiek veikta atbildīgi, domājot par zvejas resursiem nākotnē.

Oscar fish ir saņēmis sertifikātu Ieteicams uzņēmums – kas nozīmē, ka uzņēmums lepojas ar nevainojamu reputāciju, pamatojoties uz atzinumu starp saviem klientiem un partneriem.

Oscar Fish piedāvā ļoti plašu produktu klāstu – pikšas fileja, jūras zeltplekste, mencu aknas, arktikas palija, Islandes lasis, saidas fileja, mecas fileja, kā arī jūras veltes – auksto ūdeņu garneles, Islandes lobsteri un jūras ķemmītes.

No šiem produktiem jūs varat pagatavot krāšņu maltīti savam svētku galdam – piemēram, krāsnī ceptu Islandes lasi ar citronu un ceptiem dārzeņiem, mencu aknu salātus vai bērnu ballītei lieliski iederēsies zivju burgers no pikšas smalkmasas.
Tāpat, izmantojot kvalitatīvas Islandes zivis, sadarbībā ar Latvijas ražotājiem, ir tapusi Oscar Fish konservu līnija.
Produkti nopērkami Latvijas labākajos veikalos.

Oscar Fish. Labs labu atrod!
Vairāk informācijas www.oscarfish.lv