Adriia – Katru nakti

Adriia – Katru nakti

07.02.2023

Teksta autors: Adrija Alondere,
Mūzikas autors: Adrija Alondere, Linda Garanča

Dziesmas Ierakstā piedalījās – Adrija Alondere (vokāls),
Rihards Paskausks (ģitāras, bass),
Linda Garanča (taustiņi) un Matīss Bērzs (bungas)
Ieraksta studijas producents – Kārlis Šteinmanis no KS RECORDS
Videoklipa kamera un montāža – Mārtiņš Prols

Lielu atbalstu savas muzikālās izaugsmes un karjeras attīstībā ADRIIA ir saņēmusi darbojoties Lindas Garančas Mūzikas Studijā, kopā ar citiem jauniešiem spodrinot savus talantus, kopīgi rakstot mūziku, un uzstājoties dažādos koncertos un labdarības projektos.

Esmu Adriia un man ir 21.gads. Studēju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un brīvajā laikā dziedu/ rakstu savu mūziku. Dziedu jau diezgan sen, bet nopietnāk pieķēros mūzikai pirms 4 gadiem, kad uzsāku savas dziedāšanas gaitas pie Lindas Garančas ( tagad jau Lindas Garančas mūzikas studija).
Pateicoties studijas galvai Lindai, esmu laidusi klajā savu otro singlu “Katru nakti”. Dziesmu sarakstīju jau pirms diviem gadiem, bet tagad sapratu, ka jālaiž šis gabals pasaulē. Tā ir par maniem dzīves grūtākajiem mirkļiem, ikdienas sajūtām un iekšējiem pārdzīvojumiem. Lai ik dienu aizbēgtu no nepatīkamā, ir vēlme vienkārši aizvērt acis un “katru nakti būt sapnī”, jo sapņi pārsvarā ir patīkami, bet reālā dzīve mēdz pārvērsties lielā murgā.
“Ir grūti saņemt sevi rokās, kad viss ir nogājis līdz zemākajam punktam, tāpēc ir nepieciešams kāds gaismas stars, kurš Tevi izvilks no šī zemā punkta. Novēlu ik vienam atrast šo gaismas staru , kas motivēs un ļaus dzīvot, mīlēt un pasauli mainīt” – Adriia.

Jaunā pašmāju dziedātāja Adrija Alondere ar skatuves vārdu ADRIIA piedāvā klausītājiem savu jaunāko studijas singlu – lirisko balādi “Katru nakti”.
Dziesma ir par maniem dzīves grūtākajiem mirkļiem, ikdienas sajūtām un iekšējiem pārdzīvojumiem. “Lai ik dienu aizbēgtu no nepatīkamā, ir vēlme vienkārši aizvērt acis un katru nakti būt sapnī, jo sapņi pārsvarā ir patīkami, bet reālā dzīve mēdz pārvērsties lielā murgā”, stāsta ADRIIA. “Kad viss ir nogājis līdz zemākajam punktam, Ir tik grūti saņemt sevi rokās, tāpēc ir nepieciešams kāds gaismas stars, kurš Tevi izvilks no šī zemā punkta. Novēlu ik vienam atrast šo gaismas staru , kas motivēs un ļaus dzīvot, mīlēt un pasauli mainīt”, iedvesmas avotu dziesmai raksturo autore.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit