Agnese Zarāne – Butterflies

Agnese Zarāne – Butterflies

03.10.2023

Dziesmas autori: Agnese Zarāne, Džanete Tabaka

Producenti: Bilal Studio, Patriks Tabaks

Dziesmas teksts: Agnese Zarāne

Par mani: divu grāmatu “Slīdošās kāpnes” un “Laba meitene” (Zvaigzne ABC) autore; sabiedrisko attiecību un satura veidošanas eksperte.

Rakstu dziesmas kopš 2023.gada sākuma, sadarbojoties ar profesionāliem mūziķiem un vokālo pedagoģi Džaneti Tabaku.

Šī dziesma ir personisks vēstījums par sadzīvošanu ar mentālās veselības izaicinājumiem vairāk nekā 17 gadu garumā, par stāšanos pretī tiem, par piecelšanos un neskaitāmiem kritieniem šajā nebeidzamajā ceļā. Piedziedājuma metaforiskā nozīme personīgi man ir par šo emocionālo sāpju – trauksmes traucējumu, depresijas un citu grūtību izprašanu, pārvērtēšanu un pārvēršanu mākslā jeb kā šeit iedziedu – “taureņos”. Vienlaikus tas ir arī stāsts par pieaugšanu, par savas ievainojamības pieņemšanu, kā arī par spēju akceptēt to, ka mentālās veselības izaicinājumi ir kā laikapstākļi – ar tiem jāsadzīvo visa mūža garumā, vienlaikus grūtākajās dienās nodrošinoties ar “lietussargu” – jeb to, kas nu kuram palīdz.

Varbūt šī dziesma kalpotu kā iedrošinājums kādam, kas jūtas tā, kā bieži esmu jutusies es. Vienlaikus esmu to rakstījusi galvenokārt kā spēcinošu darbu arī pati sev.

Tuvākajā laikā dziesmai arī tiks izveidots videoklips.