Ainārs Uzulnieks – Divatā

Ainārs Uzulnieks – Divatā

04.06.2019

Teksts – Jānis Dumbris
Mūzika – Ainārs Uzulnieks un Jānis Noriņš

15. martā Aizkrauklē tika prezentēta Aināra Uzulnieka izpildītā dziesma “Divatā” un tās videoklips, kas filmēts februārī Aizkrauklē un Daudzeses pusē.

Ainārs Uzulnieks (Rīga TV24 2015. gada “Karaoke TV čempionāta” uzvarētājs, piedalījies šovos “Sanāciet, sadziediet”, “Ghetto Faktors”, “X faktors”, ballīšu muzikants ar vairāk kā 15 gadu stāžu) un Jānis Dumbris (vienmēr un visur tuvu stāvošs mūzikai un video montāžai, dzejnieks un operas “RED” libreta autors) kopā darbojas arī Muzikālās apvienības “Projekts 5 Jāņi” ietvaros kopā ar vairākiem līdzīgi domājošiem “Jāņiem” . Dziesma “Divatā” ir jau trešais Aināra, Jāņa Dumbra un Jāņa Noriņa kopdarbs.

Dziesmas “Divatā” tekstu Jānis sarakstījis, braucot autobusā no Varšavas uz Rīgu- ļoti nikns, dusmīgs, apvainojies, aizskarts, nespējot samierināties, ka attiecībās ir cauri – lai atminētos, ka visās attiecībās, pat tajās, kas izdzisušas, arī ir kaut kas skaists.
Ainārs Uzulnieks kopā ar dziesmas producentu Jāni Noriņu (“N-Jay Productions”) ietērpa tekstu lipīgā melodijā, kas raisītu pozitīvas emocijas. Savukārt Kaspars Kambars (“KKvideo”) radīja dziesmai emocionālu video, kas kļuva galvenajiem videoklipa varoņiem Paulai un Andim par lielisku dāvanu viņu attiecību gada jubilejā!