Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš – Viņi abi

Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš – Viņi abi

03.12.2019

Mūzika – Aivars Birzmalis
Teksts – Kristīne Kalniņa
Aranžija – Jānis Misiņš

Aivars un Jānis kopā spēlē kopš 2014. gada. Abus kopā saveda mūsdienu Amerikas country mūzika, kura ļoti atšķiras no mums pierastā kantrī. Nemelošu, ja teikšu, ka tolaik bijām vienīgie Latvijā, kuri izpilda šo žanru.

2016. gadā izdevām pirmo albumu “Viņa” ar 10 oriģināldziesmām. Esam piedalījušies arī vairākos starptautiskos festivālos Vācijā, Dānijā kā arī uzstājušies Norvēģijā, Zviedrijā un Lietuvā. Spēlējam un rakstām dziesmas, kuras patīk mums pašiem. Noteikti, klasiskā izpratnē, neejam līdzi mainstream :) Vismaz šeit Latvijā nē. Prieks, ka visiem cilvēkiem, kuri mūs dzird pirmo reizi rodas citāds priekšstats par country mūziku, tad darbs ir padarīts.

Mūzikā abus vieno augta atbildības sajūta pret darāmo darbu, vienots redzējums par skanējumu un nemitīga vēlme pilnveidoties. Pavisam noteikti gribētu izcelt abu vēlmi būt pašiem, rakstīt un aranžēt mūziku, kura patīk pašiem, nevis pārmērīgi tiekties uz tā saukto laikmetīgo formātu vai konkrētu mūzikas žanru.

Kā, piemērs, mūsu dziesma “Viņi abi” kāds tur saklausīs kaut ko no džeza, kāds no blūza, arī kaut ko no kantrī. Lai nu kā, ceram, ka šī vienkāršā dziesmiņa Jums patiks.

Dziesmas akustiskā versija